Stas

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Stas
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: poniedziałek, 6 lip 2015, 14:21
Podziękował: 3 razy

Post autor: Stas »

Witam wszystkich forumowiczów.
Ostatnio zostałem poczęstowany przez znajomego trunkiem własnej roboty, a że trunek był rewelacyjny w smaku to wróciły wspomnienia z dawnych lat.
Archaiczny sprzęt, ciemna noc i dreszczyk emocji czy wszystko się uda, czy będzie zdatne do spożycia. Czy nie trzeba będzie puszczać przez "aparaturę" jeszcze raz.
Zacząłem szukać w internecie informacji na ten temat i tak właśnie trafiłem na to forum.
Jestem zaskoczony tak sprzętem jak i wiedzą ludzi, którzy się tą wiedzą dzielą z innymi.
Panowie WIELKIE DZIĘKI :poklon;
Mam jeszcze mnóstwo do ogarnięcia, ale forum to kopalnia wiedzy, trzeba tylko mądrze z niej korzystać i oddzielić ziarno od plew.
Pozdrawiam.
Stas.
alembiki
Awatar użytkownika

Lootzek
850
Posty: 887
Rejestracja: środa, 19 wrz 2012, 00:23
Krótko o sobie: Psotnik, dłubacz i leń patentowany.
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 97 razy
Otrzymał podziękowanie: 171 razy
Re: Stas

Post autor: Lootzek »

Witaj w naszej kopalni wiedzy :D Dobry kilof i latarka to podstawa, kask też się przyda, bo jak zboczysz do chodnika gdzie wydziela się szkodliwy gaz Niechcemisieszukacz to przylezie zły duch kopalni, zwany rozrywek i jak nie pierdyknie... :P
A poważnie: życzę dużo radości ze zdobywania wiedzy, kompletowania sprzętu no i owoców powyższych :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”