Ryszard66

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Ryszard66
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: sobota, 12 kwie 2014, 21:48

Post autor: Ryszard66 »

Witam wszystkich na forum !
Od dłuższego czasu czytam informacje na forum, ale od niedawna postanowiłem się zarejestrować aby mieć dostęp do wszystkich postów. Pochodzę z Polski ale obecnie mieszkam we Francji, gdzie dostęp do produktów jest utrudniony np.: drożdży turbo, czy gorzelniczych są tylko piekarskie. Szkoda że sklep AD nie wysyła za granicę. Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich psotników.
koncentraty wina
Awatar użytkownika

klodek4
1450
Posty: 1474
Rejestracja: czwartek, 21 lip 2011, 15:50
Ulubiony Alkohol: dobry
Status Alkoholowy: Gorzelnik
Lokalizacja: elda/alicante/, hiszpania
Podziękował: 369 razy
Otrzymał podziękowanie: 64 razy
Kontakt:
Re: Odp: Ryszard66

Post autor: klodek4 »

Witamy Cię serdecznie!!!
Zapewniam Cię że sklepik forumowy wysyła za granice, kupowałem tam i będę kupować /ja mieszkam w Hiszpanii/, ale nie przejmuj się i zacznij u siebie szukać, zapewne pomoże Ci w tym forumowy kolega Emiel, jesteś nie pierwszym i zapewni nie ostatnim z tych co życiowy wiatr zagnal w inne strony, pozdrawiam.:smile:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”