Kris-O

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
Kris-O
20
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek, 7 lis 2016, 21:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Tennessee Whiskey, domowej produkcji cytrynówki, dereniówki i wiele innych
Status Alkoholowy: Drinker
Podziękował: 7 razy

Post autor: Kris-O »

Witajcie bracia Psotnicy!
Temat napojów wyskokowych jest mi znany od bardzo, bardzo dawna. Na forum trafiłem z czystej ciekawości, zainspirowany znajomym u którego zaopatruję się od około roku w najlepszą cytrynówkę na świecie (mistrzostwo spośród wszystkich które próbowałem) jak i spirytus do własnych wyrobów.

Po zgłębieniu tematu rektyfikacji, stwierdziłem, że może warto spróbować własnych sił... rozwijać pasję tworzenia domowych trunków.
Podzwoniłem, popytałem, przejrzałem opinie i wybrałem sprzęcik od forumowego kolegi Kula :punk:

W chwili obecnej czekam z niecierpliwością na kolumnę (gadam w domu tylko o tym), nastaw 50L już bulgocze... żona też pomału zaczyna :hahaha:

Pozdrawiam i do zobaczenia na forum!
We are the Spirit of our Love :punk:
koncentraty wina
Awatar użytkownika

tacim
30
Posty: 44
Rejestracja: niedziela, 17 sty 2016, 21:03
Krótko o sobie: Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem :)
Ulubiony Alkohol: wsio
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 3 razy
Re: Kris-O

Post autor: tacim »

Witaj i dobrej zabawy :) Oj się uśmiałem no żony mają to do siebie - to taki bezpiecznik.
"Każdy alkohol jest bardzo dobry z wyjątkiem denaturatu który jest dobry " -Mój rower .

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”