aloyz

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
aloyz
2
Posty: 3
Rejestracja: środa, 31 sie 2016, 21:31
Krótko o sobie: Witam Wszystkich

W kwestiach przetwórstwa alkoholi określiłbym się jako eksperymentator z 3 letnim doświadczeniem w nalewkach, ale jak czytam te wszystkie fachowe wypowiedzi na temat bimbrownictwa to widzę jak dużo jeszcze nie wiem na ten temat oraz ile muszę się nauczyć jeszcze w życiu, uwielbiam eksperymenty nalewkowe oraz sam proces tworzenia i kreacji nalewek, najpierw jest pomysł co chcielibyśmy osiągnąć a potem dobranie odpowiednich składników tak żeby się pięknie i harmonijnie komponowały, żeby równo i gładko wszystko współgrało i tworzyło jedną całość
Ulubiony Alkohol: dobre naleweczki [wszelakie]
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: london
Podziękował: 3 razy

Post autor: aloyz »

Witam Wszystkich

a wiec znalazłem się tutaj zupełnie przypadkowo, szukałem info na temat nalewek i tak tu trafiłem.. hip hip hura hura hura - a w kwestiach przetwórstwa alkoholi określiłbym się jako amator z 3 letnim doświadczeniem w nalewkach i jak czytam te wszystkie fachowe wypowiedzi na temat bimbrownictwa [od dwóch dni] to widzę jak dużo jeszcze nie wiem i ile muszę się nauczyć jeszcze w życiu. Mieszkam w UK i w tej chwili pracuje jako księgowy

W życiu mam jedną prawdziwa pasje którą są perfumy [odkryłem to dopiero 2 lata temu] , kocham zapachy i wącham wszystko jak popadnie :freak: , ciągle uczę się zapachów oraz samych perfum i mam nadzieje ze uda mi się kiedyś coś fajnego stworzyć, bo to wcale nie jest takie łatwe, nachomikowałem już grubo ponad 100 olejków eterycznych, aroma chemicals i fragrance oils [a min. raz tyle potrzebuje] i mieszam je sobie próbując stworzyć coś fajnego.

I pod tym względem nalewki są bardzo podobne, nalewki tez bardzo lubię, uwielbiam sam proces tworzenia, kreacji nalewek, najpierw jest pomysł co chcielibyśmy osiągnąć a potem dobranie odpowiednich składników tak żeby się pięknie i harmonijnie komponowały, żeby równo i gładko wszystko współgrało i tworzyło jedną całość
moje perfumeryjne zboczenia przenoszę oczywiście na nalewki i teraz np. przygotowuje drewienka PALO SANTO oraz OUDH i maceruje je osobno ażeby dodać je później do nalewek z śliwy oraz czereśni - zamiast dębiny

Także mam nadzieje ze wiele się od was nauczę, bo to forum to prawdziwa kopalnia wiedzy [skarb narodowy] :D
koncentraty wina
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”