michu_l

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
michu_l
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: czwartek, 9 cze 2016, 23:35
Ulubiony Alkohol: Glenmorangie, Glenlivet, Glenfiddich (ogólnie single malt whisky)
Status Alkoholowy: Popijacz Okazyjny
Lokalizacja: UK
Podziękował: 1 raz
Kontakt:

Post autor: michu_l »

Witam

Mam na imię Michał i mieszkam w UK. Trafiłem tu całkowicie przypadkowo i cieszę się, że tak się stało. Lubię "księżycówkę", ale niestety rzadko mam okazję wypić - tylko z kumplami, którzy psocą i na wszelkich poprawinach kiedy spijam co zostało na wiejskim stole.
W końcu niedawno postanowiłem zrobić sobie własny sprzęt i jestem w końcowym etapie kompletowania materiałów do zbudowania pot stilla wg. Radiusa (mam kankę, trochę rur i złącz miedzianych z odzysku, narzędzia też są, właściwie to brakuje tylko czasu). Mam zamiar regularnie psocić na tym kwaśną łychę wuja Jessy plus to co się "przydarzy". Ponadto jestem pewien, że to będzie mój pierwszy, ale nie ostatni projekt.
Z kupnych alkoholi ulubiony to oczywiście łycha (koniecznie single malt) dokładniej klasyczne szkockie ("tylko" na takie mnie stać ;) ) Glenmorangie (pomarańcza 10), Glenfiddich (miodowa 15, jabłkowa 18) oraz Glenlivet (zbożówka 12) i do uzyskania podobnych smaków będę dążył, czyli raczej łagodnych idealnie "wchodzących" co najwyżej tylko z lodem. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że poziom jaki wyznaczył "Popcorn" Sutton jest dla mnie nieosiągalny, ale będę próbował, w końcu o to chodzi w tej "zabawie". :D
Na koniec napomknę rzecz dla wielu istotną - mam błogosławieństwo małżonki na psocenie w garażu. :smiech:

Pozdrawiam
Awatar użytkownika

kmarian
700
Posty: 744
Rejestracja: środa, 26 lut 2014, 19:16
Ulubiony Alkohol: swój
Lokalizacja: Beskid Niski
Podziękował: 94 razy
Otrzymał podziękowanie: 97 razy
Re: michu_l

Post autor: kmarian »

Witam Cię Michał. Zadowolenia z hobby Ci życzę.
Zazdroszczę garażu (ja tylko mogę, jak żona w pracy). :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”