kompletny destylator keg bimber aparatura (multi-spaw)

Pytania o kompletne destylatory z Allegro, OLX, sklepów internetowych itp.
Regulamin forum
W celu zwiększenia funkcjonalności prosimy, by nowe tematy miały tytuł dokładnie taki, jaki nosi dana aukcja lub sprzęt w danym sklepie. Nie należy dopisywać pytań o inne aukcje w już istniejącym temacie- dzięki temu łatwiej będzie można szukać sprzętów w przyszłości i unikniemy dublowania tematów o tych samych sprzętach.

Strony z aukcjami Allegro dostępne są 30 dni. Potem wygasają i temat pozostaje bez odniesienia do produktu.
Żeby uniknąć problemu wygaśniętych linków prosimy o wstawianie zamiast adresu aukcji Allegro linku z serwisu http://archi.inosak.org/
(allegromat stał się płatny).

Jak to zrobić?

1. Wchodzimy na wybraną aukcję i kopiujemy jej numer: np: 34556346566454
2. Wchodzimy na stronę http://archi.inosak.org/ i wpisujemy/wklejamy numer aukcji:
3. Kopiujemy link do zarchiwizowanej aukcji:
4. Wklejamy otrzymany link do forum.

Można także wykonać prosty zrzut ekranu za pomocą programy np https://www.screenpresso.com/.


Tematy, które w tytule nie będą zgodne z tytułem aukcji będą warunkowo poprawiane, lub usuwane.
Pamiętaj ! Administracja ma prawo do kasowania/nieakceptowania tematów z linkami do Allegro.

panmufinek
100
Posty: 104
Rejestracja: czwartek, 11 lip 2013, 09:59
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy

Post autor: panmufinek »

arek99 pisze: Do kolegi rajdowca. Ja w sezonie letnim po autostradach jeżdżę 295 moją hayabusą, a najwięcej jechałem z moim szwagrem GTR'em 310km/h. Idź sobie dalej jeździć tym swoim fiatem 265km/h potem jak Ci ulży to może przestaniesz bić pianę z... w zasadzie to sam dalej nie wiem z czego bo, nie powiedziałem nic co mogłoby dać pretekst do linczowania.
pozdrawiam
Sorki za OT ale myśle ,że jak by rozrywek napisał , że skacze ze spadochronem z opóźnieniem i otwiera go 100m nad ziemią , to arek99 też by skakał , ale otwierał by go 50 metrów nad, a jego szwagier dopiero jak dotyka butami gleby. Czasem czytając takie (bez obrazy arek99) bzdury i cuda to wydaje mi sie ,że nie jestem na forum AD tylko jakimś forum gimnazjalistów.
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4941
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 848 razy
Re: kompletny destylator keg bimber aparatura (multi-spaw)

Post autor: rozrywek »

arek99 pisze: Dzisiaj wkońcu udało mi się po podwójnym przepędzeniu otrzymać 96% i mi smakuje, tyle mi wystarczy!
Gwarantuję że pójdziesz w tym dalej, w moim poście, który rozpętał burzę sprowadziłem cię chyba na ziemię, butny jesteś, ale za rok będziesz się z tego sam śmiał. Kto się nie rozwija ten się cofa.

Procent wcale nie świadczy o jakości, o jakości świadczy milion drobnostek które się na to składają. Dla wyjaśnienia....
Prawdziwi artyści, znawcy, fachowcy pracują nad tym POKOLENIAMI, a nie dwa tygodnie.

arek99 pisze: Ja w sezonie letnim po autostradach jeżdżę 295 moją hayabusą,
A ja busem 110, nie jestem w stanie przy twojej prędkości zobaczyć cię w lusterku, przy zmianie pasa ciekawe kto przeżyje. Na marginesie....Tylko 295 tzn że nie masz turbiny.
arek99 pisze:a najwięcej jechałem z moim szwagrem GTR'em 310km/h.
A ja zszedłem do odbioru na poziomie 0,4L/h, wrażenia porównywalne, szczególnie przy oglądaniu min konsumentów.
arek99 pisze:nie powiedziałem nic co mogłoby dać pretekst do linczowania.
O linczowaniu mowy nie ma, nie dajesz się sprowadzić na ziemię, twa sprawa, fan zabytkowych motocykli kontra hayabusa, dlaczego nie?
W każdym razie my tutaj sobie pomagamy, dzielimy się doświadczeniami, oczywiście z tobą podzielimy się również,jeśli będzie trzeba :punk:

Ps: do zaiteresowanego....ja wcale tak naprawdę nie jestem taki zły :piwo:
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

arek99
2
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 7 cze 2015, 18:46
Re: kompletny destylator keg bimber aparatura (multi-spaw)

Post autor: arek99 »

panmufinek pisze:
Sorki za OT ale myśle ,że jak by rozrywek napisał , że skacze ze spadochronem z opóźnieniem i otwiera go 100m nad ziemią , to arek99 też by skakał , ale otwierał by go 50 metrów nad, a jego szwagier dopiero jak dotyka butami gleby. Czasem czytając takie (bez obrazy arek99) bzdury i cuda to wydaje mi sie ,że nie jestem na forum AD tylko jakimś forum gimnazjalistów.

Jak będziesz w okolicach Krakowa to zapraszam na przejażdżkę ;) a z tym skakaniem to akurat trafiłeś bo jestem członkiem aeroklubu wawel :)

panmufinek
100
Posty: 104
Rejestracja: czwartek, 11 lip 2013, 09:59
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy
Re: kompletny destylator keg bimber aparatura (multi-spaw)

Post autor: panmufinek »

Nie mówiłem................. , a hayabusa ma fabryczną blokadę przy 295km/h.
Za zaproszenie dziękuje, ale nie skorzystam bo planuje żyć tak minimum do 80 lat i mam rozumek którego używam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o kompletne destylatory z Internetu”