jareczku

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
jareczku
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 26 lip 2016, 08:46

Post autor: jareczku »

Dzień dobry Szanownym Paniom i Szanownym Panom,

Do tej pory robiłem tylko nalewki w oparciu o spirytus przemysłowy, ale po paru degustacjach bimberku mojego byłego teścia, który robi to na zwykłym destylatorze, stwierdziłem że to jest to co naprawdę mi smakuje i przymierzam się do samodzielnej produkcji na własne potrzeby. Słowem stawiam pierwsze kroki, przez co moja wiedza jest niewielka, a doświadczenie praktycznie zerowe, ale mam nadzieję, że dzięki temu forum, znajdę moją drogę do złotego środka. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
promocja

marcek10
100
Posty: 137
Rejestracja: niedziela, 10 sie 2014, 10:53
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy
Re: jareczku

Post autor: marcek10 »

Witaj. Sporo lektury do poczytania. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Wyprodukujesz sobie samemu towares na nalewki ;)
Ps. A na czym to teściu pędził?

kasia25
1
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 28 lip 2016, 13:52
Re: jareczku

Post autor: kasia25 »

Witam na forum.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”