Znaleziono 4 wyniki

autor: zbyszek_rock
piątek, 19 sty 2018, 22:43
Forum: Radioaktywne
Temat: Prośba o pomoc - pierwsza whisky
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 14882

Re: Prośba o pomoc - pierwsza whisky

@Juliusz, I tu się nie rozumiemy, po co tyle gadania? Wystarczy odpowiedzieć na zadane pytania, i tyle. Ale dla co niektórych to aż tyle, lepiej rozbić wywody o czytaniu, czytaniu o braku szacunku...itd Do wszystkich mądrali, nie potraficie się dzielić wiedza to nie zabierajcie głosu, no chyba że st...
autor: zbyszek_rock
czwartek, 18 sty 2018, 19:13
Forum: Radioaktywne
Temat: Prośba o pomoc - pierwsza whisky
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 14882

Re: Prośba o pomoc - pierwsza whisky

Kolego fachowcu. W pierwszym zdaniu napisałeś o nastawie czyli nie masz pojęcia o robieniu whisky, ponieważ potrzebny jest zacier. Stąd moja uwaga co do doszkolenia się z czego i jak robi się zacier na whisky. Dramat Panie! Napisałem, że brakuje mi wiedzy dlatego zadałem konkretne pytania, licząc n...
autor: zbyszek_rock
poniedziałek, 15 sty 2018, 19:47
Forum: Radioaktywne
Temat: Prośba o pomoc - pierwsza whisky
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 14882

Re: Prośba o pomoc - pierwsza whisky

Z całym szacunkiem kolego, robię piwo z brewkitu oraz zacieram i nie potrzebuje wskazówek, o które nie prosiłem. Jeśli możesz, odpowiedz na zadane pytania bez zbędnej paplaniny.
autor: zbyszek_rock
poniedziałek, 15 sty 2018, 17:37
Forum: Radioaktywne
Temat: Prośba o pomoc - pierwsza whisky
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 14882

Prośba o pomoc - pierwsza whisky

Witam wszystkich, Od jakiegoś czasu robię piwo i wino, każdy kto spróbuje jest zachwycony. Chciałbym teraz zrobić whisky z tego przepisu http://destylacja.info/jak-zrobic-whisky/ , ale brakuje mi wiedzy.: 1. "W tym momencie można przystępować do destylacji nastawu. Dla pełnej aromatyczności dom...

Wyszukiwanie zaawansowane