Zakup aabratka

Pytania o kompletne destylatory z Allegro, OLX, sklepów internetowych itp.
Regulamin forum
W celu zwiększenia funkcjonalności prosimy, by nowe tematy miały tytuł dokładnie taki, jaki nosi dana aukcja lub sprzęt w danym sklepie. Nie należy dopisywać pytań o inne aukcje w już istniejącym temacie- dzięki temu łatwiej będzie można szukać sprzętów w przyszłości i unikniemy dublowania tematów o tych samych sprzętach.

Strony z aukcjami Allegro dostępne są 30 dni. Potem wygasają i temat pozostaje bez odniesienia do produktu.
Żeby uniknąć problemu wygaśniętych linków prosimy o wstawianie zamiast adresu aukcji Allegro linku z serwisu http://archi.inosak.org/
(allegromat stał się płatny).

Jak to zrobić?

1. Wchodzimy na wybraną aukcję i kopiujemy jej numer: np: 34556346566454
2. Wchodzimy na stronę http://archi.inosak.org/ i wpisujemy/wklejamy numer aukcji:
3. Kopiujemy link do zarchiwizowanej aukcji:
4. Wklejamy otrzymany link do forum.

Można także wykonać prosty zrzut ekranu za pomocą programy np https://www.screenpresso.com/.


Tematy, które w tytule nie będą zgodne z tytułem aukcji będą warunkowo poprawiane, lub usuwane.
Pamiętaj ! Administracja ma prawo do kasowania/nieakceptowania tematów z linkami do Allegro.
Awatar użytkownika

Autor tematu
mkalak
10
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 12 sie 2018, 09:53

Post autor: mkalak »

Witajcie psotnicy.
Chciałbym się przywitać swoim pierwszym postem na forum.Zaczynam przygodę z psoceniem i mam zamiar zainwestować w sprzęt z dalszą możliwością rozbudowy.
http://www.allegro.pl/item6767672044.html
Czy ten sprzęt jest poprawnie wykonany?Szukam w tym przedziale cenowym.Ewentualnie czy jest ktoś kto używa sprzętu tego sprzedawcy?W tygodniu będę wykonywać pierwsze pędzenie na PS z dwoma odstojnikami nastawu cukrowego.Wiem wiem PS to przeżytek ale to tylko pożyczony sprzęt na próbę aby zobaczyć co z czym się je.
alembiki

PETER29
850
Posty: 897
Rejestracja: piątek, 18 lut 2011, 16:28
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Czysta i browar
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podziękowanie: 104 razy
Re: Zakup aabratka

Post autor: PETER29 »

Sprzęt wydaje się być wykonany poprawnie. Do pełni szczęścia brakuje sprężynek zamiast zmywaków. Zainwestuj raz a dobrze bo za kilka miesięcy i tak je kupisz. A ps z dwoma odstojnikami nijak się ma do kolumny, to całkiem inna bajka.
_______________________________________________________________________________
Pozdrawiam KRZYSZTOF
Awatar użytkownika

Autor tematu
mkalak
10
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 12 sie 2018, 09:53
Re: Zakup aabratka

Post autor: mkalak »

Tak zwróciłem uwagę na wypełnienie jestem świadom że jest do wymiany.Wyłapałem na forum że godne polecenia są od plipek1,szymonli i coś na h...,dokładnej nazwy nie pamiętam.Z PS to będzie jednorazowa przygoda z zaprzyjaźnionym "poetą" który wyprawiał cuda na tym sprzęcie,koniaki pierwyj sort i właśnie tylko dlatego chcem zobaczyć jak przebiega proces na jego sprzęcie.Czy w tym sprzęcie z linku jest możliwość dołożenia OLM w późniejszym czasie?
Awatar użytkownika

robert4you
950
Posty: 951
Rejestracja: środa, 30 mar 2016, 18:43
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowanie: 134 razy
Re: Zakup aabratka

Post autor: robert4you »

Jest. Właściwie w każdym abratku jest.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
************************************************************************

dooomino
100
Posty: 100
Rejestracja: środa, 27 wrz 2017, 17:40
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy
Re: Zakup aabratka

Post autor: dooomino »

Czyli aabratka z tematu można śmiało kupować, jest to dobra opcja w tych pieniądzach? Zmywaki do kosza i zasypać kolumnę samymi sprężynkami?

Drupi
800
Posty: 830
Rejestracja: poniedziałek, 19 sty 2015, 20:36
Krótko o sobie: Na ile moge to pomagam ludziom.
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 73 razy
Otrzymał podziękowanie: 94 razy
Re: Zakup aabratka

Post autor: Drupi »

Tak. Kupuj . Tylko grzałki 4500 Wat spalą ci korki, gniazdko . Gniazdka są na 3500 Wat. Weź max 2 x 2000 Wat . A 1500 + 2500 Wat było by SUPER.
I like noble drinks.

dooomino
100
Posty: 100
Rejestracja: środa, 27 wrz 2017, 17:40
Podziękował: 30 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy
Re: Zakup aabratka

Post autor: dooomino »

Nie spalą tylko wybiją korki ;p w garażu mam siłę, i gniazdka nawet na 30A także spokojnie. Dzięki za odpowiedź :)

użytkownik usunięty
Re: Zakup aabratka

Post autor: użytkownik usunięty »

Jak jest 3 fazy to grzałka 3x2kw i beczkę 50l rozgrzewasz w 40min.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania o kompletne destylatory z Internetu”