Wyrok na Białorusi - kara śmierci

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.

Autor tematu
chprzemo
900
Posty: 911
Rejestracja: poniedziałek, 9 wrz 2013, 20:05
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowanie: 134 razy

Post autor: chprzemo »

Można?! Można!
Tak powinno to działać, kula za 5 zł, a nie utrzymywanie zwyrodnialców praktycznie w hotelowych warunkach za nasze pieniądze!
Kilka takich wyroków i jeden z drugim by się zastanowili zanim odbiorą komuś życie...



https://www.google.com/amp/s/www.o2.pl/ ... 9a%3famp=1
Ostatnio zmieniony piątek, 17 sty 2020, 10:30 przez Qba, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jeśli życie daje Ci cytrynę poproś o sól i tequilę" (cyt. z filmu Who Am I- polecam)
alembiki

użytkownik usunięty
Re: Wyrok na Białorusi

Post autor: użytkownik usunięty »

I prawidłowo, jeszcze organy wyciąć dla potrzebujących, żeby chociaż jakiś pożytek z nich był a reszta na kompost.
Ostatnio zmieniony czwartek, 16 sty 2020, 20:44 przez użytkownik usunięty, łącznie zmieniany 1 raz.

Robert09
100
Posty: 145
Rejestracja: piątek, 21 wrz 2018, 11:39
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 8 razy
Re: Wyrok na Białorusi

Post autor: Robert09 »

Panowie, nie wierzę , że pijecie dobry, domowy alkohol ;)
1. Za nasze pieniądze nikt w białoruskim więzieniu nie jest karmiony.
2. Żaden przestępca nie myśli o wyroku przed popełnieniem przestępstwa, zbrodni...
3. Wiele kar śmierci wykonano , a po latach okazało się, że stracono niewinnych ludzi. Pomijam zbrodnie w czasie wojny i stalinizmu.

Autor tematu
chprzemo
900
Posty: 911
Rejestracja: poniedziałek, 9 wrz 2013, 20:05
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowanie: 134 razy
Re: Wyrok na Białorusi

Post autor: chprzemo »

Ale w Polsce w hotelach zwanych potocznie więzieniami siedzą za moje ciężko zarobione pieniądze zwyrodnialcy i w niektórych przypadkach nawet rząd boi się ich wypuścić i na szybciora buduje kolejny hotel (pod Gostyninem) ze specjalnymi warunkami dla delikwenta i szuka powodów żeby legalnie móc go tam zakwaterować...


A co do niewinnie straconych- jest to wielka tragedia, nie ma systemu idealnego pozbawionego wad... Podkreślam jeszcze raz- według mnie jest to tragedia dla straconego i jego najbliższych, ale z drugiej strony jest znakomita większość straconych za popełnione straszne czyny i może dzięki temu chodzi garść ludzi których udało się dzięki temu ocalić- jest wiele przypadków gdzie wychodzi pacjent z odsiadki i w pół roku gwałci brutalnie dziecko lub ponownie zabija... ile strachu i pieniędzy rzadu oszczędziła by kula za 5 zł w przypadku kilku gości z pierwszej strony Google po wpisaniu hasła seryjny morderca....
Ostatnio zmieniony czwartek, 16 sty 2020, 22:05 przez chprzemo, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jeśli życie daje Ci cytrynę poproś o sól i tequilę" (cyt. z filmu Who Am I- polecam)

Robert09
100
Posty: 145
Rejestracja: piątek, 21 wrz 2018, 11:39
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 8 razy
Re: Wyrok na Białorusi

Post autor: Robert09 »

1. Albo chcemy w miarę bezpiecznie żyć, albo wiedzieć przestępców na wolności. Stąd słuszność więzień. Ludzie w więzieniach nie mogą przechodzić procesu zdziczenia. Zwierzęta w klatkach też się karmi .
2. Dotyka Kolega innego problemu, a mianowicie orzekania i wykonywania kary za czyn. Sprawca zbrodni / "pacjent"/nie powinien opuścić zakładu karnego nawet pół godziny wcześniej przed planowanym /orzekniętym/ jej terminem. U na sądy zwalniają, darują .....
3. Znany jest przypadek w Polsce gdzie za zabójstwo "pacjent" otrzymał wyrok w zawieszeniu.A to już całkiem inne pole od dyskusji...
4. Znany też przypadek odsiadki wieloletniej za gwałt i mord na młodej kobiecie. Gdyby była kara śmierci , chłopak nie żyłby przez wyrok "za 5zł".

Autor tematu
chprzemo
900
Posty: 911
Rejestracja: poniedziałek, 9 wrz 2013, 20:05
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowanie: 134 razy
Re: Wyrok na Białorusi

Post autor: chprzemo »

Ciekaw jestem jak byś podszedł do tematu gdyby Trynkiewicza wypuścili w Twoim mieście bo odbył karę i należy mu się wolność...

Wkurza mnie fakt, że żyją sobie w hotelach za grube pieniądze, zdobywają tam darmowe wykształcenie, mają dostęp do mediów, filmów (tych z kin tylko z opóźnieniem kilkumiesięcznym), mają darmowy wikt i opierunek, a dzieciaki w biednych rodzinach klepią biedę, rodzic który nie ma kasy musi ja znaleźć po to żeby dać dzieciakowi na autobus do szkoły średniej, opłacić składki, ubrać itp. Ja idąc do lekarza kupuje lekarstwa za swoje zarobione pieniądze, żeby nie czekać roku na wizytę idę prywatnie, dla dziecka kupuje szczepionki, a taki zwierzak ma to wszystko za darmo, bez kolejki i się śmieje bo na jego utrzymanie idzie ponad 3 tysie miesięcznie z moich podatków... do tego wspomniany trynkiewicz wprost mówi, ze jak wyjdzie to znów będzie zabijał....

Oczywiście nie mówię tu o skazanych za kradzież batonika na stacji benzynowej czy za mordobicie pod sklepem...
"Jeśli życie daje Ci cytrynę poproś o sól i tequilę" (cyt. z filmu Who Am I- polecam)

jacek8l
50
Posty: 69
Rejestracja: piątek, 2 lis 2018, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 5 razy
Re: Wyrok na Białorusi

Post autor: jacek8l »

Nie jestem zwolennikiem kary śmierci. Często ofiary są gwałcone latami w ciemnych piwnicach, torturowane powoli i niespiesznie, duszone, wyrywane parnokcie po jednym dziennie, brutalnie bite, zakopywane żywcem itd. a ja mam mordercy humanitarnie odebrac życie jednym bezbolesnym strzałem w tył głowy? NIGDY!!! Zrobił bym im bezpieczny obóz pracy i utrzymywał przy życiu za wszelką cene, na Ziemi 'narozrabiał' niech na Ziemi żałuje za grzechy. Zadbał bym o to najlepiej jak potrafie, niech zyje jaknajdłużej. Nie zniżajmy się do ich poziomu.

Autor tematu
chprzemo
900
Posty: 911
Rejestracja: poniedziałek, 9 wrz 2013, 20:05
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowanie: 134 razy
Re: Wyrok na Białorusi

Post autor: chprzemo »

Jacek... na humanitarny strzał z tylu głowy nie ma przyzwolenia, a myślisz, ze ktoś odważy się poprzeć obozy pracy? Tez byłbym za tym żeby odpracował i odcierpiał swoje czyny, ale niestety nigdy nie wejdzie to w życie bo zbyt wielu jest miłościwych którzy w zwierzęciu widzą człowieka...
"Jeśli życie daje Ci cytrynę poproś o sól i tequilę" (cyt. z filmu Who Am I- polecam)

użytkownik usunięty
Re: Wyrok na Białorusi

Post autor: użytkownik usunięty »

Gwoli wyjaśnienia - jestem za "recyklingiem" takich jednostek, których wina jest bezsprzeczna, morderców, gwałcicieli etc. Jeżeli taki zniszczył, czy odebrał komuś życie niech chociaż ma możliwość uratowania innego poprzez oddanie narządów. W przypadku pozostałych wczasowiczów na "dzień dobry" otrzymali by informację, że muszą zapieprzać od 6 do 16, w przysłowiowych "kamieniołomach", żeby pokryć koszt swojego utrzymania i tyle. Jeżeli by nie chcieli ruszyć dupska to nie mieliby by za co zjeść i tyle, ich wybór, ciężka praca albo śmierć z głodu. Nie ma systemu idealnego i nigdy nie będzie, są równi i równiejsi Jak np. pan Najsztub.

Autor tematu
chprzemo
900
Posty: 911
Rejestracja: poniedziałek, 9 wrz 2013, 20:05
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowanie: 134 razy
Re: Wyrok na Białorusi

Post autor: chprzemo »

@Feti- zgadzam się w 100% małolat po roku odsiadki za jazdę po pijaku i kilka wcześniejszych zatargów z prawem wychodzi z puchy, napakowany od siłowni, spuchnięty na mordzie od żarcia z dłońmi delikatnymi w dotyku jak u 10 latka co nigdy łopaty czy młotka w ręku nie miał... Znam osobiście taki przypadek...
"Jeśli życie daje Ci cytrynę poproś o sól i tequilę" (cyt. z filmu Who Am I- polecam)

Robert09
100
Posty: 145
Rejestracja: piątek, 21 wrz 2018, 11:39
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 8 razy
Re: Wyrok na Białorusi

Post autor: Robert09 »

Dzisiaj wina jest bezsprzeczna , jutro wątpliwa..... A za 18 lat sąd twierdzi, że brak było dowodów. A człowiek co za kratami przeżył , to nikt jemu tego nie odbierze. Jak dobrze, że wtedy nie orzeknięto kary śmierci.

Autor tematu
chprzemo
900
Posty: 911
Rejestracja: poniedziałek, 9 wrz 2013, 20:05
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowanie: 134 razy
Re: Wyrok na Białorusi

Post autor: chprzemo »

Powiedz to rodzicom i bliskim 24 letniej Angeliki którą w 2018 roku po 1,5 miesiąca od wyjścia na wolność (wyrok za zabójstwo) zamordowało bydle zwane medialnie ‚Andrzej S.’. Sprawa z naszego podwórka- Lublin.
"Jeśli życie daje Ci cytrynę poproś o sól i tequilę" (cyt. z filmu Who Am I- polecam)

użytkownik usunięty
Re: Wyrok na Białorusi

Post autor: użytkownik usunięty »

Robert, dlatego napisałem "bezsprzeczna", czyli kiedy istnieją twarde i niepodważalne dowody. Mam tu na myśli ludzi pokroju Trynkiewicza, albo bardziej tych 2 z przytoczonego wyżej artykułu etc. Życie nie jest czarno - białe, niejednokrotnie pierwszy osąd, wrażenie bywa mylne.
Ostatnio zmieniony piątek, 17 sty 2020, 10:17 przez użytkownik usunięty, łącznie zmieniany 1 raz.

jacek8l
50
Posty: 69
Rejestracja: piątek, 2 lis 2018, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 5 razy
Re: Wyrok na Białorusi

Post autor: jacek8l »

@chprzemo obozy pracy istnieją i mają się dobrze z tego co wiem (Chrl, Rosja, Meksyk). To że nie ma tego w prasie nie oznacza że nie istnieją, rozgłos nie jest wskazany. A u Nas morderca to bohater w TV, na youtube filmy z mordercami mają mnóstwo wyświetleń. Opłaca się ich chronić, a gdyby strzelano czy o nich zapomniano w obozach to wyginęli by za szybko. I nie wiem jak Ty ale ja bym takiego 'humanitarnego' strzału nie oddał za to humanitarnie bym pomagał przeżyć zwyrodnialcom. Dobrzy ludzie mają się męczyć na tym padole a taki morderca ma łatwo i przyjemnie odejść na drugi krąg? Dopóki mamy pseudo demokracje to mamy ogłupianie społeczeństwa od najmłodszych lat przez edukacje systemem pruskim i mądre rozwiązania nie są w cenie, im głupszy obywatel tym lepiej. 500+ teraz jest taśmą produkującą właśnie takie głupiutkie posłuszne panu społeczeństwo ale nie oznacza to że będe uciekał się do zabójstw. Trzeba szerzyć mądrą myśl i działać w kierunku uformowania się mądrzejszego ustroju. Zabijanie nie jest mądre, zabijając niczym się nie różnimy od nich, "humanitarny strzał" zabojstwo ubrane w ładne słowo. Humanitarnie to można świnie zabić na kiełbase.

Robert09
100
Posty: 145
Rejestracja: piątek, 21 wrz 2018, 11:39
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 8 razy
Re: Wyrok na Białorusi - kara śmierci

Post autor: Robert09 »

Moim zdaniem humanitarnie można umrzeć. Zabijanie jest zabijaniem. Stąd też tyle kontrowersji przy eutanazji. Chcemy jej, ale sami byśmy jej na własnym, nieuleczalnie chorym dziecku, ojcu..... nie wykonali. Fajnie się mówi o rzeczach, które nas bezpośrednio nie dotyczą.

Autor tematu
chprzemo
900
Posty: 911
Rejestracja: poniedziałek, 9 wrz 2013, 20:05
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowanie: 134 razy
Re: Wyrok na Białorusi - kara śmierci

Post autor: chprzemo »

Dobra ja kończę temat ze swojej strony i nadal jestem za wyrokami polegającymi na strzale w tył głowy dla bydlaków co gwałcą a później mordują dzieci, dla tych co maja na koncie kilka zabójstw, dla tych co z premedytacją odbierają komuś życie dla 50 zł lub przez wiele lat torturują i maltretują ofiary tak jak w poprzednich postach opisał to kol.jacek8l... Według mnie takie jednostki powinny być skutecznie usuwane ze społeczeństwa- resocjalizacja tak, ale tylko dla tych co mogą się zresocjalizować....

Piękno forum polega na tym, że możemy mieć różne zdanie na różne tematy, nie wszyscy musimy się ze sobą zgadzać- oby nikt z nas nie miał na swojej drodze człowieka po nieskutecznej resocjalizacji i bałaganem pod sufitem....
"Jeśli życie daje Ci cytrynę poproś o sól i tequilę" (cyt. z filmu Who Am I- polecam)

jacek8l
50
Posty: 69
Rejestracja: piątek, 2 lis 2018, 23:32
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 5 razy
Re: Wyrok na Białorusi - kara śmierci

Post autor: jacek8l »

Oczywiście że lepiej strzał niż żeby wyszedł na wolność, ja bym na wolność nie wypuszczał jeśli był "złapany za ręke". Oczywiście na luzie bez spin z mojej strony bo jeszcze mi kolumne ze złości zrobisz krzywo jak w końcu dojrzeje do półkowej hah
Najważniejsze żeby jak najszybciej ich wyłapać bo niektórym mija już 25lat i sprawy się przedawniają... o hitlerowcach którzy sobie dyżywają sądziwego wieku w Argentynie nie wspomnę, bo mają ludobóstwo na rękach a przyszło im dożyć spokojnej starości. To jest chyba to co mnie rusza nabardziej skurw....ny!

Autor tematu
chprzemo
900
Posty: 911
Rejestracja: poniedziałek, 9 wrz 2013, 20:05
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowanie: 134 razy
Re: Wyrok na Białorusi - kara śmierci

Post autor: chprzemo »

jacek8l pisze: [...]Oczywiście na luzie bez spin z mojej strony bo jeszcze mi kolumne ze złości zrobisz krzywo jak w końcu dojrzeje do półkowej hah [...]

Luzik- potrafię oddzielić poglądy i politykę od interesów wiec się nie martw o kolumnę :smiech: :smiech: :smiech:
"Jeśli życie daje Ci cytrynę poproś o sól i tequilę" (cyt. z filmu Who Am I- polecam)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”