Znaleziono 5 wyników

autor: Wujek_Sznurek
piątek, 18 wrz 2020, 19:08
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Sprzęt dla początkującego psotnika - aabratek ?
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 9050

Re: Sprzęt dla początkującego psotnika - aabratek ?

To nie jest sprzęt kompletny, dużo rzeczy trzeba zmienić w nim. A. Nie bardzo kumam o co kaman. B. Nastaw: KO i 20 cm CU, surówka: pełne KO C. Dużo czytaj i szukaj tematu Leszka. D. Powinno być ok. A to już ty decydujesz jaka temperatura wody na wyjściu. E. W skrócie tak. Najlepiej mieć termo na wy...
autor: Wujek_Sznurek
piątek, 18 wrz 2020, 08:19
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Sprzęt dla początkującego psotnika - aabratek ?
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 9050

Re: Sprzęt dla początkującego psotnika - aabratek ?

To nie jest sprzęt kompletny, dużo rzeczy trzeba zmienić w nim. A. Nie bardzo kumam o co kaman. B. Nastaw: KO i 20 cm CU, surówka: pełne KO C. Dużo czytaj i szukaj tematu Leszka. D. Powinno być ok. A to już ty decydujesz jaka temperatura wody na wyjściu. E. W skrócie tak. Najlepiej mieć termo na wy...
autor: Wujek_Sznurek
piątek, 18 wrz 2020, 03:56
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Sprzęt dla początkującego psotnika - aabratek ?
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 9050

Re: Sprzęt dla początkującego psotnika - aabratek ?

No to poczytam i czego nie znajde dopytam.
autor: Wujek_Sznurek
czwartek, 17 wrz 2020, 20:05
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Wujek_Sznurek
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1592

Wujek_Sznurek

Witam kolegów i koleżanki, adeptów i profesorów niełatwej sztuki. Liczę sobie 35 wiosen, wyprowadziłem się ze stolicy i zamierzam zająć się jakimś psotnym hobby ;) Z alkoholi lubię śliwowicę, żołądkową gorzką rudą i piwsko. Wbijam też pucharki na playstation 4, obecnie na koncie równe 100 platynowyc...
autor: Wujek_Sznurek
czwartek, 17 wrz 2020, 19:56
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Sprzęt dla początkującego psotnika - aabratek ?
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 9050

Sprzęt dla początkującego psotnika - aabratek ?

Witam i pozdrawiam gdyż odnośnik do działu przywitajmy się jest nieaktywny ;) Wyprowadziłem się z miasta, mam dobrą wodę, także chciałbym coś spsocić. Przeglądałem forum, trochę czytałem i wpadł mi w oko taki oto sprzęt - https://allegro.pl/oferta/destylator-30-50-l-aabratek-elektryczny-szklo-ovm-91...

Wyszukiwanie zaawansowane