Znaleziono 4 wyniki

autor: Wroms
wtorek, 31 mar 2020, 23:21
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Jaki destylator z automatyką wybrać?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 10093

Re: Jaki destylator z automatyką wybrać?

Panowie po wielu dniach rozmów i lektur zamówiłem sprzęt u Franzmastera na aabratek.pl, dużo osób go polecało i miałem okazję zobaczyć na własne oczy u kolegi, który robił tam zakupy rok temu. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc!
autor: Wroms
wtorek, 24 mar 2020, 20:21
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Jaki destylator z automatyką wybrać?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 10093

Re: Jaki destylator z automatyką wybrać?

Dziękuje za pierwsze podpowiedzi. Cały czas mam mętlik w głowie i kolejne pomysły. Posiedziałem dzisiaj troszkę i spróbowałem zrobić zestawienie w tabeli - zerknijcie proszę i powiedzcie co sądzicie patrząc czysto na specyfikację. Oczywiście po słowach Doodego rozważam również wydanie połowy ceny i ...
autor: Wroms
poniedziałek, 23 mar 2020, 17:46
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Jaki destylator z automatyką wybrać?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 10093

Jaki destylator z automatyką wybrać?

Witam drogich Forumowiczów, stawiam tu dokładnie swój pierwszy krok, więc jeżeli umieściłem post nie tu gdzie trzeba to z góry proszę o wyrozumiałość. Swoją przygodę z destylacją chciałem zacząć rok temu, ale ze względu na splot różnych sytuacji tego nie zrobiłem, odkładałem sobie zaskórniaki i nads...
autor: Wroms
poniedziałek, 23 mar 2020, 17:36
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Wroms
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1492

Wroms

Witam, Szanownych Forumowiczów, troszkę się zbierałem z zakupem pierwszego sprzętu i mojej "przygody", ale wreszcie nadszedł ten czas:) Dlatego też z chęcią skorzystam ze źródełka wiedzy i oczywiście sam popróbuje już na żywym organizmie:) Więc witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie!

Wyszukiwanie zaawansowane