Znaleziono 9 wyników

autor: wodus
niedziela, 8 sie 2021, 21:21
Forum: Przepisy smakowe
Temat: Bimber na wesele
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 7315

Bimber na wesele

Witam, szanowni koledzy i koleżanki poproszę o sprawdzony przepis na dobry bimberek. Rozcienczam zwykle do 40% i dodaje suszona śliwkę i płatki dębowe francuskie, jest igiełka. Ale chciałbym coś na stół z ciekawymi alko, coś ekstra! , Mam 1.5 miesiąca czasu. Dziękuje wszystkim za udział w dyskusji.
autor: wodus
niedziela, 8 sie 2021, 21:16
Forum: Kotły
Temat: Tabletki do zmywarki do czyszczenia kega
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5247

Re: Tabletki do zmywarki do czyszczenia kega

Dziękuje wszystkim za udział w dyskusji. Pozdrawiam
autor: wodus
środa, 4 sie 2021, 23:26
Forum: Kotły
Temat: Tabletki do zmywarki do czyszczenia kega
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5247

Re: Tabletki do zmywarki do czyszczenia kega

Czyli tabletka do zmywarki, zalać gorącą wodą a następnie przepłukać
autor: wodus
wtorek, 3 sie 2021, 12:11
Forum: Kotły
Temat: Tabletki do zmywarki do czyszczenia kega
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 5247

Tabletki do zmywarki do czyszczenia kega

Witam! Czy ktoś ma doświadczenie w tym zakresie? Mam w domu takie tabletki w woreczku foliowym oczywiście będzie co do zasady zdjęty. Niestety ciut mi się zabrudził keg gdyż ostatnio po robocie nie od razu wyczyściłem go. Za wszelkie odpowiedzi dziękuję.
autor: wodus
wtorek, 14 lip 2020, 13:03
Forum: Drożdże i fermentacja
Temat: Drożdże Browin torpedo
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4043

Re: Drożdże Browin torpedo

W złotej paczce
autor: wodus
sobota, 11 lip 2020, 12:23
Forum: Drożdże i fermentacja
Temat: Drożdże Browin torpedo
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4043

Drożdże Browin torpedo

Witam! Jakiś czas temu pozamawiałem różne rodzaje drożdży w tym i browin torpedo. Wg instrukcji 25 l w tym 7 kg cukru, temperatura przed wsypaniem około 29. Woda napowietrzona, ładnie zaczęły pracę, temperaturę w piwnicy mam ok 19- 20 stopni. Po ok 2 dniach fermentacja zaprzestała, dałem drożdże na ...
autor: wodus
niedziela, 28 cze 2020, 18:53
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Przygotowanie aparatury
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 2014

Przygotowanie aparatury

Witam, w końcu dostałem mój sprzęt;) co prawda nie kompletny ale jest. Kolumna Basic z destylatory miedziane z małymi modyfikacjami. Wypełniona jest zmywakami oraz sprężynkami pryzmatycznymi. Wszystko jest włożone w kolumnę. Czy mam wycisnąć wszystko i wymyć zmywaki, otrzymali i kolumnę? Czy wystarc...
autor: wodus
poniedziałek, 8 cze 2020, 19:44
Forum: Przywitaj Się!
Temat: wodus
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1512

Re: wodus

mam nadzieję że chłopaki z destylatorymiedziane.pl to fachowcy i zrobią wszystko jak należy:), zamówiłem dodatkowo ocieplenie kega i zawór precyzyjny, orz VM
autor: wodus
niedziela, 7 cze 2020, 15:07
Forum: Przywitaj Się!
Temat: wodus
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1512

wodus

Witam serdecznie! Od kilku lat byłem zainteresowany własną produkcją, zawsze po skosztowaniu trunków mojego kolegi, jednak produkt własnej produkcji jest o niebo lepszy od sklepowego. I do tego głowa nie boli. W końcu przyszedł czas na zakup, wybrałem https://destylatorymiedziane.pl/pl/kolumny-rekty...

Wyszukiwanie zaawansowane