Znaleziono 4 wyniki

autor: Witek G
poniedziałek, 3 sie 2020, 13:29
Forum: Problemy destylacyjne
Temat: Mam Mercedesa w automacie i nie potrafię nim jeździć .
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 8566

Re: Mam Mercedesa w automacie i nie potrafię nim jeździć .

johnex, oczywiście tak, masz rację ale... ja to robię z lenistwa. Zaglądam do kolumny co 2 godziny i nie walczę z kiepskim zaworkiem wpatrzony w termometr, lecz przestawiam regulator mocy grzania. Mniej więcej wiem, jak szybko wzrasta temperatura w kegu i bezmyślnie, co jakiś czas zmieniam moc. Traf...
autor: Witek G
piątek, 31 lip 2020, 03:51
Forum: Problemy destylacyjne
Temat: Mam Mercedesa w automacie i nie potrafię nim jeździć .
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 8566

Re: Mam Mercedesa w automacie i nie potrafię nim jeździć .

Podczas pracy nie walczę z odbiorem. Przy każdym wzroście temperatury w KEGu o 3C dodaję 5% do mocy stabilizacji. Do 98C w KEGu, tempreatura na 40cm ani drgnie. Czyli poniżej jest dostatecznie mokro.
autor: Witek G
poniedziałek, 20 lis 2017, 21:06
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Dziesiąta półka
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 12397

Re: Dziesiąta półka

trafiłem na porady ekspertów z Apallachów, którzy twierdzą iż dla druciaków półka teoretyczna to około 13cm. A może kolega podać jakieś szczegóły :o Linki, strony www itp. gdzie takie testy druciaków były przeprowadzone przez "ekspertów" z Apallachów :scratch: Proszę bardzo: http://homedi...
autor: Witek G
sobota, 18 lis 2017, 14:36
Forum: Pierwsze Kroki
Temat: Dziesiąta półka
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 12397

Dziesiąta półka

Od wielu lat zajmuję się poszukiwaniem punktu G. Ostatnio postanowiłem rozszerzyć swoje zainteresowania o wytwarzanie "paliw alternatywnych". Mój pierwszy raz jest dobry - z 50L wina uzyskałem w sumie 13% paliwa (z pogonami licząc). Głównie 94%, ale jechałem do 80% (dla smaku). Jest OK. Rz...

Wyszukiwanie zaawansowane