Znaleziono 6 wyników

autor: widwojt86
czwartek, 24 kwie 2014, 22:19
Forum: Mętny produkt
Temat: Jak uratować mętną psotę
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 29687

Jak uratować mętną psotę

Witam. To że po dodaniu kiepskiej jakości wody moja psota zmętnieje przekonałem się na własnej skórze. :cry2: Rozcieńczyłem z 90% na 50% niegazowaną cisowianką. Błąd jaki popełniłem to temperatura butelki (umyłem ją przed wlaniem rozcieńczonego produktu ciepłą wodą). Tak mi się przynajmniej wydaje b...
autor: widwojt86
niedziela, 1 wrz 2013, 22:02
Forum: Problemy destylacyjne
Temat: Jak otrzymać mniej niż 96% na aabratku
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 7900

Jak otrzymać mniej niż 96% na aabratku

Witam, dokonałem pochopnego zakupu (nie doczytałem na forum) i zakupiłem aabratka. Składa się on z beczki keg 30l z dwoma grzałkami 2000w bez regulatora napięcia. Do tego kolumna ok 140cm wypełniona zmywakami. Zależy mi o produktach smakowych typu śliwowica czy inne owocówki. Na razie psociłem na cu...
autor: widwojt86
piątek, 26 lip 2013, 23:06
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Destylator! Keg! Bimber chłodnica odstojniki ERWON
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2365

Re: Destylator! Keg! Bimber chłodnica odstojniki ERWON

Odbieram bez refluksu, tzn zaworek iglicowy na maksa otworzyć i łapać co leci? A jakie wypełnienie kolumny zastosować, bo na razie to zmywaczki mam :)
Scalone
Trochę mi humor poprawiliście, bo nie uśmiechało mi się wydawać kolejnych paru stów na nową kolumnę.
autor: widwojt86
czwartek, 25 lip 2013, 21:08
Forum: Pytania o kompletne destylatory z Internetu
Temat: Destylator! Keg! Bimber chłodnica odstojniki ERWON
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2365

Re: z allegro

To jaką kolumnę mam kupić? zależy mi na smaku typowego bimbru (nie spirytusu) lub owocówki. Dodam że mam aabratka i wychodzi mi spirytus. Aabratka kolumnę myśę sprzedać bo nie doczytałem wcześniej, że na aabratku to się tylko spiryt robi, no chyba że się mylę. jestem nowicjuszem więc proszę o wyrozu...

Wyszukiwanie zaawansowane