Warsaw Spirits Competition dla domowych alkoholi

Dział o wrażeniach smakowo-zapachowych. Dyskusje i opinie na tematy trunków.
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2680
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 307 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:

Post autor: JanOkowita »

rozrywek pisze:
Wojtek5 pisze:ale działać "pod przykrywką" forumowego nicka to tylko złudna anonimowość, tak samo namierzalna bez większego problemu jakbyś wystąpił pod prawdziwymi danymi
Zgadza się. Możemy być namierzeni i to dosyć szybko.
Tylko po co? Komu szkodzimy. Tym kegiem?
Destylatorem? Aabratkiem w kiblu?
Jesteśmy płotkami.
Już widzę jak Cba wbija z wielkim rozmachem na 15 radiowozów i w kominiarkach dobija się do biednego ducha winnego.....Romka. Wojtka Adama czy Krzyśka. Wielkie sieci akcja na cały kraj aby złowić parę rybek......
No cóż... Romek poczuł się wywołany do tablicy. I odpowiedź brzmi tak:

Już 10 lat temu, na początku działania sklepu mieliśmy kontrolę z urzędu celnego. Szukali, ale nie znaleźli - bo nie ma czego znaleźć. Wszystko co sprzedajemy jest w 100% legalne i zgodne z obowiązującym prawem, na dodatek ja, jako człek który przepracował większość życia w korpolandii - nie mam czasu na bawienie się w bazarowe sztuczki z brakiem paragonów, itp.
Marka Jan Okowita Poleca - jest marką zarejestrowaną w Urzędzie Patentowym RP i mam zamiar za jakiś czas otworzyć własną gorzelnię. Marka Alkohole Domowe - Produkty Producentów alkoholi domowych - również opatentowana.

Ale wracając do tematu wątku - rozdałem sam 3 tys. wizytówek sklepu na poprzedniej edycji WSC. Wiecie ile klientów pozyskałem? 3 - słownie "trzech". Wizytówki kosztowały wielokrotnie więcej niż zysk z tej reklamy. Chociaż może być tak, że wielu klientów nigdy się nie przyznało - tak rzeczywiście mogło być. :scratch:

Więc nie komentuję bo nie ma po co komentować.
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Degustatornia”