Znaleziono 8 wyników

autor: Vovoka
wtorek, 8 paź 2019, 20:03
Forum: Problemy i pytania
Temat: Co to za destylator? prośba o identyfikację
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 5373

Re: Co to za destylator? prośba o identyfikację

Dzięki. Zaczynam kompletować nowy osprzęt. Części do złożenia skrzynki z regulatorem, włącznikiem, bezpiecznikiem i wentylatorem już w drodze. Zacznę od porządnego czyszczenia, ślady po poprzednich użytkownikach trzymają się mocno.
autor: Vovoka
poniedziałek, 7 paź 2019, 21:06
Forum: Problemy i pytania
Temat: Co to za destylator? prośba o identyfikację
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 5373

Re: Co to za destylator? prośba o identyfikację

Fakt, dzięki za tipsa. Dziś pierwsz od około 20 lat ruszyła grzałka. Pojemność 25l. według kalkulatora na stronie padew.pl grzałka ma moc 2kW lub trochę mniej. Muszę poczytać czy przy takiej mocy potrzebny jest regulator napięcia.
autor: Vovoka
piątek, 4 paź 2019, 08:20
Forum: Problemy i pytania
Temat: Co to za destylator? prośba o identyfikację
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 5373

Re: Co to za destylator? prośba o identyfikację

Tak myślę, że przy użyciu sprężynkek mogę uzyskać równomierne wypełnienie całej kolumny. Ale oczywiście mogę się mylić.
autor: Vovoka
czwartek, 3 paź 2019, 23:18
Forum: Problemy i pytania
Temat: Co to za destylator? prośba o identyfikację
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 5373

Re: Co to za destylator? prośba o identyfikację

Szklane kulki już są w śmietniku. Do owocówek starczą same zmywarki? Czy lepiej zainwestować w sprężynki stalowe i miedziane? Kolumna ma średnicę 51 mm wewnątrz wysokość 102 cm. Zimne palce zamontowane są na 30, 40 I 50 cm kolumny. Istnieje ryzyko, że zmywaki podczas montażu mogą w niektórych miejsc...
autor: Vovoka
czwartek, 3 paź 2019, 13:50
Forum: Problemy i pytania
Temat: Co to za destylator? prośba o identyfikację
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 5373

Re: Co to za destylator? prośba o identyfikację

Dzięki. Z pewnośćą zastosuje się do rady. Pozdrawiam.
autor: Vovoka
czwartek, 3 paź 2019, 10:08
Forum: Problemy i pytania
Temat: Co to za destylator? prośba o identyfikację
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 5373

Re: Co to jest?

Dzięki za nakierowanie na właściwy tor. Trochę poczytałem więc moje wnioski są następujące. Żeby uruchomić aparaturę potrzebuje oprócz wymiany instalacji elektrycznej zakupić dokładny termometr najlepiej elektroniczny z sąda który będzie umieszczony w otworze na szczycie kolumny oraz mniej okłady w ...
autor: Vovoka
środa, 2 paź 2019, 20:29
Forum: Problemy i pytania
Temat: Co to za destylator? prośba o identyfikację
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 5373

Co to za destylator? prośba o identyfikację

Witam. Radek, nowy na forum jeszcze nie praktykujący. Przypadkiem wpadła mi w ręce dość stara aparatura podczas sprzątania domu Ojca kolegi, który zmarł. Prośba o opinię o jakość wykonania i funkcjonalność. Konieczna jest wymiana elektryki, kable rozpadają się w rękach, nie wiem czy grzałka działa, ...
autor: Vovoka
środa, 2 paź 2019, 20:12
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Vovoka
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1423

Vovoka

Witam. Radek 45l. zwykły facet, żonaty, dorosłe dziecko. Miłośnik mocnych alkoholi. Szukam nowego hobby. Pozdrawiam wszystkich na forum.

Wyszukiwanie zaawansowane