Znaleziono 4 wyniki

autor: venix
poniedziałek, 9 lip 2012, 17:52
Forum: Miody Pitne
Temat: Dobry dwójniak lub trójniak z miodu lipowego
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2882

Re: Dobry dwójniak lub trójniak z miodu lipowego

Dokładnie o Kowieński mi chodziło, robiłeś może ten trunek, jak to się dokładnie wytwarza i jaki to stopień trudności, bo generalnie to nieraz straszą na innych forach żeby się nowicjusze za niektóre trunki nie brali, jak jest w tym przypadku. Mam 3 litry świeżego miodu lipowego kręconego dwa dni te...
poniedziałek, 9 lip 2012, 06:56
Forum: Miody Pitne
Temat: Dobry dwójniak lub trójniak z miodu lipowego
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2882

Dobry dwójniak lub trójniak z miodu lipowego

Witam Zakupiłem wczoraj miód lipowy (3 litry), chciałbym się dowiedzieć, czy możecie zaproponować jakiś dobry przepis na dwójniak lub trójniak. Szukając czegoś dobrego natknąłem się na przepis ze skórką z pomarańczy, miał ktoś okazje smakować tego produktu? Jeśli macie jakieś swoje sprawdzone przepi...
piątek, 6 lip 2012, 08:31
Forum: Śmietnik
Temat: sprawdzona aparatura do produkcji bimbru
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 21046

sprawdzona aparatura do produkcji bimbru

Witam Jestem nowy w temacie i chciałbym zakupić gotową aparaturę do wytwarzania bimbru. Sporo jest tego w internecie, ale czytam Wasze porady żeby na początek poruszyć temat na forum, później robić zakupy. interesuje mnie sprzęt do wytworzenia bimbru ewentualnie spirytusu owocowego, czy to się da po...
piątek, 6 lip 2012, 07:32
Forum: Przywitaj Się!
Temat: Witam wszystkich!
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 465

Witam wszystkich!

Jako że jestem nowy, wypada się przedstawić, mam na imię Michał i trafiłem na to fajne forum podczas poszukiwań informacji na temat rektyfikacji i tematów związanych z wytwarzaniem alkoholi, na domowy użytek oczywiście. Czytając wiele wypowiedzi widzę, że jest to miejsce jakiego szukałem i znalazłem...

Wyszukiwanie zaawansowane