Uwaga na kurierów DHL.

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.

Autor tematu
Drupi
800
Posty: 830
Rejestracja: poniedziałek, 19 sty 2015, 20:36
Krótko o sobie: Na ile moge to pomagam ludziom.
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 73 razy
Otrzymał podziękowanie: 94 razy

Post autor: Drupi »

Miałem dostać przesyłkę od kurjera, nikt nie zadzwonił że będzie i kiedy, wczoraj nikogo nie było w domu a wszyscy byliśmy niedaleko domu, nie zdążyłem dobiec ten pojechał. :bardzo_zly: Zadzwoniłem do centrali to powiedzieli że nie miał obowiązku dzwonić. I przesyłka poszła z powrotem. :bardzo_zly: Kur*** nie wiem kto tą firmą kieruje, u szwagra było to samo. Tyle razy odbierałem z innych firm i nie było problemu, dzwonili Szkoda im na połączenia telefoniczne za maks.30 gr. I tak chyba dziadują.

MOD: piszemy "kurier"
I like noble drinks.
promocja
Awatar użytkownika

Qba
700
Posty: 706
Rejestracja: wtorek, 26 sie 2008, 19:17
Krótko o sobie: Mówię mało, myślę dużo, czasem coś odpędzę, czasem coś wypiję.
Ulubiony Alkohol: Wino z własnnej winnicy. Bimber tatusia.
Status Alkoholowy: Winiarz
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podziękowanie: 177 razy
Kontakt:
Re: Uwaga na kurierów DHL.

Post autor: Qba »

Temat powinien nazywać się : "Uwaga na Kurierów!"

Co do kurierów miałem następujące przypadłości:

1. Kurier miał być po 15 pod wskazanym adresem bo wiadomo pracujesz! ---- kurier był pod wskazanym adresem o 12 jak mnie nie było w domu (paczkę dorwałem po dwóch dniach).

2. Dzwoni kurier że zaraz będzie paczka ---- kurier jest za dwie godziny albo jutro.

3. Nie możesz być pod adresem więc robisz przekierowanie ---- przekierowanie trwa miesiąc bo paczka się zagubiła (w moim przypadku list z banku leciał przez przekierowanie 30dni!)

4. Jestem pod danym adresem i czekam grzecznie na kuriera bo ma się zjawić, ale muszę wyjść pół godziny z chaty. W tym czasie przychodzi kurier i dzwoni czy ktoś jest w domu bo ma paczkę.

5. Kurier zostawia moje paczki obcym osobom bez mojej aprobaty i wiedzy mieszkającym obok, przypadkowo spotkanemu sąsiadowi z klatki nie wiedząc praktycznie kto to jest oraz jaka relacja łączy mnie z sąsiadem. Przecież możemy być skłóceni a somsiad na złość chciałby sobie pożonglować mają paczką lub nawet do niej zajrzeć!
Następnie kurier dzwoni do mnie że paczka jest u sąsiada i znajduje się pod adresem XXX 44/3 :D
Alkohole-domowe.com - Przepisy, wiedza, forum
Alkohole-domowe.pl - Zakupy, asortyment, zaopatrzenie
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2360
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: Uwaga na kurierów DHL.

Post autor: Kamal »

Z DHL miałem podobny przypadek już dwa razy, że był i zaraz odjechał.
Innym razem pomylił adres podobno i nie przyjechał po paczkę.
K.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”