Usunięcie martwych dusz

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.

Drupi
800
Posty: 830
Rejestracja: poniedziałek, 19 sty 2015, 20:36
Krótko o sobie: Na ile moge to pomagam ludziom.
Lokalizacja: Centralna Polska
Podziękował: 73 razy
Otrzymał podziękowanie: 94 razy

Post autor: Drupi »

Na tym forum jest masa zdublowanych tematów. Ja bym połączył tematy typu " Zakup sprzętu", " Zimne palce czy warto ", " Jaki sprzęt" itd. Czytelnik nie wie co już przerobił co nie, czyta po 2 razy ten sam temat. Jest też wiele innych tematów które można by połączyć.
Ostatnio zmieniony wtorek, 18 lut 2020, 21:13 przez Drupi, łącznie zmieniany 1 raz.
I like noble drinks.

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: Usunięcie martwych dusz

Post autor: Wojtek5 »

To jak już proponujemy co by porobić na forum to są też bardzo wartościowe tematy ciągnące się przez 50 stron jak np. Beczka dębowa - przechowywanie destylatu, które są po prostu nieczytelne przez wielowątkowość w nich zawartą przeplataną przepychankami użytkowników. Wiele tam zawartych wątków mogłaby stanowić całkiem odrębne tematy.
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody

chprzemo
900
Posty: 911
Rejestracja: poniedziałek, 9 wrz 2013, 20:05
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowanie: 134 razy
Re: Usunięcie martwych dusz

Post autor: chprzemo »

bociann2 pisze:No dobrze. To mam pytanie do Moderatorów. Jestem na forum, bodajże od AD2011. Nie piszę czę€sto, ale dawno przeskoczyłem "barierę" 30 cenzurowanych wstępnie postów. A od niedawna, jak wysyłam coś z telefonu, pojawia się na mgnienie oka komunikat, że mój post pojawi się na forum jak moderator coś tam, coś tam.[..]

Ja Ci odpowiem skoro masz tak słabą pamięć (a może tak jak przypuszczałem kilka tygodni temu byłeś po degustacji) bo nie trzeba do tego fatygować moda- z tego co wiem masz akceptację postów za chamstwo i prostacki język jakim się wykazałeś w temacie o fotowoltaice- zapomniałeś?

Domyślam się, że postem chciałeś włożyć kijek w mrowisko tak jak w temacie fotowoltaiki, ale po co bijesz bez sensu pianę? Chcesz pograć modom na nerwach?
"Jeśli życie daje Ci cytrynę poproś o sól i tequilę" (cyt. z filmu Who Am I- polecam)
Awatar użytkownika

mtx
1400
Posty: 1412
Rejestracja: poniedziałek, 2 sty 2012, 02:50
Ulubiony Alkohol: Whiskey
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: Władysławowo woj.pomorskie
Podziękował: 523 razy
Otrzymał podziękowanie: 124 razy
Kontakt:
Re: Usunięcie martwych dusz

Post autor: mtx »

Dodam tylko kol. bociann2, że akceptacja tyczy się takiego wpisu: fotowoltaika-malopolska-dobry-wykonawca ... ml#p216333 - choć to post innego kolegi, to odnosi do Twojej radosnej twórczości która na szczęście została usunięta, a odpowiedź na nią była krótka: fotowoltaika-malopolska-dobry-wykonawca ... ml#p216393
Także nie pal głupa, że nie wiesz czemu akceptacja...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”