Ustawienie lusterka wewnętrznego w samochodzie

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.
Awatar użytkownika

Autor tematu
JanOkowita
2500
Posty: 2738
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:

Post autor: JanOkowita »

Myślałem, że niewiele socjologicznych zdarzeń jest mnie w stanie zaskoczyć, ale dzisiaj przydarzyło się takie, które mnie rozbawiło do łez. Oto przypadek:

Wracam dzisiaj po południu budżetowym autem (czyli takim poniżej 100 tys.zł) do domu i na jednym ze skrzyżowań w Warszawie staję na światłach, droga dwupasmowa, ja na lewym pasie, on obok mnie na prawym pasie czeka na zieloną strzałkę w prawo. Jego Wspaniały Wóz Porsche Panamerican w Najdroższej Wersji jest wysunięty nieco do przodu, tak że nie widzę kierowcy - no ale samochód podziwiam z błyskiem w oku. Auto takie, że naprawdę robi wrażenie.
W tym momencie kierowca Porsche wysuwa głowę do przodu i spogląda przez okno na mnie, aby obejrzeć podziw w moich oczach. :klaszcze:
Następnie rusza powoli, a ja w tym momencie zauważam, że... Kierowca Wspaniałego Porsche ma wewnętrzne lusterko skierowane nie na tylną szybę, ale pod kątem 45 stopni na obserwowanie swojej lewej przedniej szyby! Aby obserwować podziw nad jego Wspaniałym Autem!

No i wtedy sobie pomyślałem, że jednak jest coraz dziwaczniej na świecie. Coraz mniej prawdziwych wypalanych cegieł, coraz więcej pustaków.
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
alembiki

Harcownik
30
Posty: 37
Rejestracja: środa, 4 wrz 2019, 09:35
Krótko o sobie: totalny noob - dopiero sie odnajduje na forum
Ulubiony Alkohol: Ziomka pol na pol z zaprawka kawowa
Status Alkoholowy: Drinker
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 3 razy
Re: Ustawienie lusterka wewnętrznego w samochodzie

Post autor: Harcownik »

Boję się zapytać czy miał spodnie na sobie...
"Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa" - Julian Tuwim
Awatar użytkownika

spawacz
250
Posty: 299
Rejestracja: sobota, 25 paź 2014, 19:02
Ulubiony Alkohol: coś co sam wyprodukuję
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Lokalizacja: północna zachodnia Polska
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowanie: 68 razy
Re: Ustawienie lusterka wewnętrznego w samochodzie

Post autor: spawacz »

Wracam dzisiaj po południu budżetowym autem (czyli takim poniżej 100 tys.zł) do domu :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: nie którzy to nawet maja tańsze mieszkania :ok:
No i wtedy sobie pomyślałem, że jednak jest coraz dziwaczniej na świecie. Coraz mniej prawdziwych wypalanych cegieł, coraz więcej pustaków. :ok: :hahaha: :hahaha: :hahaha: jw. :czytaj:
Wspaniały Wóz Porsche Panamerican w Najdroższej Wersji :scratch: :scratch: :scratch: https://en.wikipedia.org/wiki/Porsche_Panamericana może ci chodziło o https://www.porschelivermore.com/invent ... 7xkl139271
ale z ciebie budżetowy pustak w papierku najdroższej wersji :klaszcze: :ok:
.....tymczasem w blaszaku :?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”