bimberhobby

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
bimberhobby
5
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 17 wrz 2010, 23:00
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: własny ;)

Post autor: bimberhobby »

Witam na 98% sercem jestem z Wami macie swój styl :klaszcze: :klaszcze: jeżeli mogę w czymś pomóc to zapraszam , znam waszych modów -osobiście pisaliśmy do siebie zostałem zaproszony do Waszego grona obecnie z uwagi na "kapkę " więcej czasu wolnego przyjrzę się temu forum i może zrobię małą 'rewolucję ' :mrgreen: :mrgreen: w niektórych tematach .
połączyłem przyjemne z pożytecznym nie tylko na stopie prywatnej ale i też zawodowej

pozdrawiam
bimberhobby / bo nie mogłem się zalogować w postaci cyfr 8-) 8-) /
Ostatnio zmieniony sobota, 18 wrz 2010, 01:16 przez bimberhobby, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.bimberhobby.pl
(sklep dla prawdziwych hobbystów)
Awatar użytkownika

Zygmunt
5000
Posty: 5376
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 12:55
Podziękował: 39 razy
Otrzymał podziękowanie: 666 razy
Kontakt:
Re: bimberhobby

Post autor: Zygmunt »

Witamy!
Rewolucje są mile widziane, o ile nie będzie trzeba kasować 98% dotychczasowych postów :)
www.destylatorymiedziane.pl
"Zwykle jest tak, że im bardziej wóda śmierdzi drożdżami, pogonami i syfem, tym bardziej producent zasłania się "tradycją", "pracą w gorzelni" albo "dziadkiem bimbrownikiem"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”