Qbsu

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Qbsu
2
Posty: 3
Rejestracja: środa, 23 lis 2022, 15:17
Podziękował: 2 razy

Post autor: Qbsu »

Cześć, uszanowanko dla wszystkich forumowiczów.
Na imię mam Kuba. W różnych okresach życia próbowałem robienia wina, robienia piwa, niedawno próbuje się z cydrem... No ale gdzieś tam zawsze marzyły się jakieś eksperymenty z destylacją.

Więc będę tu poszukiwał informacji mogących pomóc z cydrem/winkiem jabłkowym. A także może uda się coś wykombinować z destylacją :)
Po głowie chodzi mi naprawdę mała instalacja pot still.
online

HeniekStarr
600
Posty: 630
Rejestracja: poniedziałek, 19 lip 2021, 02:57
Podziękował: 181 razy
Otrzymał podziękowanie: 119 razy
Re: Qbsu

Post autor: HeniekStarr »

Cześć Kubo!
Sam chcesz ten pot still poskładać, czy gotowy? Są różne fajne, w zależności od potrzeb. Na szybkowarze lub na kegu.
Awatar użytkownika

Kasko
250
Posty: 299
Rejestracja: sobota, 22 gru 2018, 22:18
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 43 razy
Re: Qbsu

Post autor: Kasko »

Staramy się i cały czas do przodu. Powodzenia i zdrówka.

Autor tematu
Qbsu
2
Posty: 3
Rejestracja: środa, 23 lis 2022, 15:17
Podziękował: 2 razy
Re: Qbsu

Post autor: Qbsu »

HeniekStarr pisze:Cześć Kubo!
Sam chcesz ten pot still poskładać, czy gotowy? Są różne fajne, w zależności od potrzeb. Na szybkowarze lub na kegu.
ano właśnie..
https://alkohole-domowe.com/forum/topic26037.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”