Sudecka

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Sudecka
1
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 28 paź 2022, 08:37

Post autor: Sudecka »

Cześć wszystkim forumowiczom

Moje piękne :) imię to Sławek.
Co jak co, ale alkohole to lubię i to w różnych destylatach. Ale śliwowica, to jest mój ulubiony trunek, który to chciałbym przy waszej pomocy uzyskiwać we własnym zakresie i liczę na wasza pomoc.

Poza alkoholem lubię poznawać świat ten bliższy i dalszy, a już w szczególności poznawać nowych ludzi.

Za wszelką uzyskaną pomoc już dziękuję, choć to mój pierwszy wpis.
Ostatnio zmieniony piątek, 28 paź 2022, 12:13 przez wawaldek11, łącznie zmieniany 3 razy.

patrzal
250
Posty: 280
Rejestracja: środa, 25 gru 2019, 21:38
Krótko o sobie: Γνῶθι σεαυτόν
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy
Re: Sudecka

Post autor: patrzal »

Cześć, rozgość się, butów nie zdejmuj, zachodź od razu do "czytelni" ;-)
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3847
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: Sudecka

Post autor: Doody »

Witaj i powodzenia :ok:
Pozdrawiam
Darek
Awatar użytkownika

kiwitom23
1500
Posty: 1541
Rejestracja: środa, 2 gru 2020, 23:23
Krótko o sobie: Więcej czasu mojego życia spędziłem poza Polską, mieszkałem w Niemczech, USA, Singapurze, HongKongu, na Javie i na Nowej Zelandii i z tą ostatnią jestem najmocniej emocjonalnie związany.
Ulubiony Alkohol: Whisky, a przede wszystkim irladzka whiskey, choć i burbonem nie pogardzę
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Podziękował: 135 razy
Otrzymał podziękowanie: 218 razy
Re: Sudecka

Post autor: kiwitom23 »

Witamy, o śliwowicy napisano tu już chyba wszystko, tak więc :czytaj: :read: :czytaj: , a jak już zdobędziesz podstawy, to pytaj - na pewno pomożemy. U mnie śliwowica dojrzewa już ponad rok w kamionce :ok:
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami." Ernest Hemingway
Awatar użytkownika

Kasko
300
Posty: 300
Rejestracja: sobota, 22 gru 2018, 22:18
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 43 razy
Re: Sudecka

Post autor: Kasko »

Witaj. W dobrym kierunku zacząłeś. śliwowica szlachetny trunek. Ja też od niej zacząłem iii spaliłem ;/
Awatar użytkownika

Jaro1027
30
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 29 lip 2021, 22:01
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy
Re: Sudecka

Post autor: Jaro1027 »

Witaj na forum. Zostań przy owocach i zbożach, nie idź w kierunku cukru z buraka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”