BitCoin i inne krypto waluty

Dowolne tematy i off-topowe rozmowy. Piszcie tu to na co tylko macie ochotę, luźnie gadki i tak dalej, możecie się powyżywać. :)
Regulamin forum
W tym dziale można rozmawiać na luzie o wielu tematach.

Obowiązuje zakaz poruszania tematów POLITYCZNYCH. Tematy takie będą kasowane lub moderowane.
online
Awatar użytkownika

mtx
1400
Posty: 1411
Rejestracja: poniedziałek, 2 sty 2012, 02:50
Ulubiony Alkohol: Whiskey
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: Władysławowo woj.pomorskie
Podziękował: 518 razy
Otrzymał podziękowanie: 123 razy
Kontakt:

Post autor: mtx »

Dokładnie, niestety w biznesie nie ma sentymentów. A kto myśli inaczej jest biedny - pod każdym względem niestety...

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Wojtek5 »

mtx pisze: Albo wystarczy być kumatym i mieć te oficjalne źródła w :dupa:, złoto się skupuje za grosze (w porównaniu do oficjalnych źródeł) od wszelkiego rodzaju elementu którym w życiu nie pykło, a mają nóż na gardle, skupujesz wszelkie łańcuszki z komunii, obrączki po mężu, złote zęby po dziadku czy co tam kto ma, ważne, że płacisz gotówką, oczywiście kilka razy mniej niż kurs, ale sorry to jest biznes i moja kasa, tu nie ma sentymentów czy współczucia.
To tak w teorii
Bez większej wiedzy i możliwości sprawdzenia (zakładając skup przez internet typu aukcje, fora itd) dupę można umoczyć. Robiąc to na większą skalę pewnie i tak wyjdzie się na swoje. Może nie do końca zysk będzie adekwatny do wkładu w nakładzie pracy, ale będzie.
Co innego odkupić coś od znajomego czy znajomego znajomego, a co innego od obcego.
Trochę to takie cwaniactwo, ale jak wyżej napisano: biznes to biznes, tyle tylko, że to dość ryzykowne
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody

robert.michal
300
Posty: 308
Rejestracja: poniedziałek, 7 gru 2015, 21:14
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 75 razy
Kontakt:
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: robert.michal »

Dzięki za informacje.
Odkładam na kocioł warzelny i postanowiłem zainwestować podobną kwotę jak założyciel tematu, aby uzbierać brakujące 30 % :D . Najchętniej sfinalizowałbym transakcję do końca roku. Myślałem o srebrze, (rok czy dwa lata temu miałem cynk od kolegi, że to będzie lepsza lokata niż złoto) ale widzę, że w przeciwieństwie do złota dowalają podatek Vat. Z tego co patrzyłem różnica między kupnem a sprzedażą u tego samego podmiotu potrafi być bardzo duża. Kupowanie od przypadkowych osób złotych zębów, pierścionków czy nawet monet na allegro , to przy moim braku doświadczenia prosta droga do w topy.
Koniec końców nabyłem jednostki w funduszu inwestującym w surowce.
Tylko wygląda na to, że trafiłem na górkę i możliwa jest znaczna korekta (w ciągu roku wartość jednostki wzrosła o 60% :shock: , lepiej niż złoto bo te tylko ok 6%. W ujęciu pięcioletnim, też jest przewaga funduszu nad złotem mniej więcej 60 do 40 procent zysku). Ewentualny podatek Belki mam zamiar jakoś obejść, lub odroczyć wykorzystując IKZE bądź IKE.
Dla pamięci zapisuję tu kurs srebra (99,61 zł/uncja, ) i złota (6706,76 zł/uncja) w momencie nabycia jednostek funduszu. Zobaczę co będzie na koniec roku.


Z ciekawości sprawdziłem kurs BitTorrenta -w ciągu 30 dni wzrósł o 859.61% :respect:
tomhas już jesteś bogaczem wycofaj co włożyłeś , a reszta niech pracuje .
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 kwie 2021, 00:32 przez robert.michal, łącznie zmieniany 1 raz.
KALKULATOR NALEWKOWY : https://nalewkidomowe.com
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2367
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Ja od jakiegoś czasu gram na giełdach różnych, i nie ma problemu z wypłatą pieniędzy. Ale trzeba używać zaufanych giełd typu Coinbase, Binanse, Crypto.com, a nawet Revolut. I nie wolno trzymać dużych pieniędzy na giełdzie, tylko w portfelu, najlepiej papierowym.
Ale co generuje zyski dla nas Polaków, generuje też podatek do skarbówki.
K.

Łatwo i anonimowo Btc można zakupić w bitomatach, ale tam kursy się sporo różnią.

Warto teraz pomyśleć o inwestowaniu (bo nikogo nie namawiam), w Holo , Btt, Wing, Win, Trx, Ckb, Theta, Helium, Ada, Safemoon (tu warto być ostrożnym, ponieważ to świeży projekt).
K.
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 kwie 2021, 01:18 przez Kamal, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Wojtek5 »

a o jakim inwestowaniu mówimy: jakiej wielkości kwoty i jaki realny zysk na przestrzeni jakiego czasu?
tak dla zobrazowania inwestycji mógłbyś zapodać
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 kwie 2021, 01:17 przez Wojtek5, łącznie zmieniany 2 razy.
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody

Autor tematu
tomhas
250
Posty: 253
Rejestracja: poniedziałek, 12 lip 2010, 21:53
Podziękował: 126 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: tomhas »

robert.michal pisze: Z ciekawości sprawdziłem kurs BitTorrenta -w ciągu 30 dni wzrósł o 859.61% :respect:
tomhas już jesteś bogaczem wycofaj co włożyłeś , a reszta niech pracuje .
Na aż tyle się nie załapałem ale jestem sporo na +.
Obecnie jest hossa, stąd takie wzrosty. Wiele projektów wystrzelilo. Analizy mówią, że przed nami kolejne duże wzrosty na altach (inne krypto niż bitcoin).
Awatar użytkownika

Skir
1550
Posty: 1550
Rejestracja: poniedziałek, 15 lip 2019, 08:38
Podziękował: 210 razy
Otrzymał podziękowanie: 355 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Skir »

Może to wina mojego braku zaufania, ale mam kilka uwag
- kiedy nie wiadomo o co chodzi, chodzi o kasę. czyli: kto za tym stoi? kto zarabia na "zarabiających" na kryptowalucie?
- jeżeli ktoś zarabia inwestując, to kto zarządza tymi inwestycjami? w co są inwestowane? jaki mam wpływ na inwestycje?
- inwestując w jakąś walutę, nawet w szyling z Tanzanii, na podstawie stanu państwa, poznaniu osób rządzących i zjawisk gospodarczych jestem w stanie określić ryzyko inwestycji - a w przypadku kryptowaluty?
- boję się, że rozwój kryptowaluty w znacznym stopniu rozwiązuje problemy finasowania (nie ma potrzeby prania brudnych pieniędzy) sfery darknetu z terroryzmem, pedofilią, prostytucją itp.
Ale może są to tylko uwagi starego dziada, który nie nadąża za pędzącym światem? Tylko w jakim kierunku?
I love the smell of bimber in the morning.
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2367
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Ja inwestuje kilka tyś, (obracam). W ciągu tygodnia za 1k zarobiłem 1,5k na Ankr, ale to taki strzał się udał. 1,5k wypłacone, a 1k obraca się dalej.
Ostatnio za safemoon, mogłem mieć 3 razy więcej niż zainwestowałem, ale trzymam dalej.
K.
Edit:
Są krytpo, gdzie ktoś by zainwestował 1k, 6 miesięcy temu, to już by miał ponad 40k. Szczególnie te, które kosztowały któryś tam ułamek grosza/złotówki.
K.
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 kwie 2021, 14:01 przez Kamal, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Wojtek5 »

Od Naszej ostatniej rozmowy obserwowałem giełdę Binance i widzę duże spadki dziś. To chyba dobry moment na udanie się na zakupy?
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody

robert.michal
300
Posty: 308
Rejestracja: poniedziałek, 7 gru 2015, 21:14
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 75 razy
Kontakt:
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: robert.michal »

Wojtek5 pisze:..... widzę duże spadki dziś. To chyba dobry moment na udanie się na zakupy?
Jednodniowy spadek? Bardzo dobry moment .... :respect:
KALKULATOR NALEWKOWY : https://nalewkidomowe.com

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Wojtek5 »

Tak z ciekawości:
Czy jest jakaś szansa na odzyskania porzuconej kopalni, a w zasadzie pozyskanych środków?
Piszę o co chodzi:
Jakieś 10-11 lat temu - to był chyba drugi rok istnienia BTC. Kopałem BTC w sumie przez 3 tyg. Po tygodniu porzuciłem poletko bo nic nie wykopałem i przeniosłem się na kolejne, na którym wykopałem wtedy całe 100zł w ciągu 2 tyg. w przeliczeniu na tamte czasy, ale nie spełniało kwoty do wypłaty czy były jakieś dodatkowe koszta - już nie pamiętam. Wylogowałem się i tak to zostawiłem.
Przez ostatnie kilka dni próbowałem się zalogować do kilku kopalni na adresy @ które mogłem w tamtym czasie używać, ale nie są rozpoznawane. Nie pamiętam co to była za kopalnia, nie mam już żadnych danych z tamtego okresu.
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4941
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 848 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: rozrywek »

Zaraz zaraz. Wszyscy tylko zyskują. Nikt nie traci. Jak to jest możliwe?
A jak były duże spadki to też wszyscy zyskali?

A kto się pochwali że wdupił i to sporo?
Czysty zysk. I jak w gazetkach strażnicy. Jelonki z lwiątkami razem uśmiechnięte i zadowolone.
Fajnie się zarabia szybkie pieniądze. A jeszcze szybciej się je traci.
Kto napisze że umoczył?
Nikt.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Wojtek5 »

Oj przesadzasz, że nikt. Ja udupiłem już na wstępie:
Przelałem 1200 PLN na USDT wprowadzając kasę na giełdę co finalnie dało niecałe 304 dolary po odliczeniu 2% prowizji. Dzisiejszy kurs dolara to 3,79 zł tu wyszło 3,947 po wszystkich operacjach bankowych, czyli z 1200 zł które zeszło z konta. Co daje wynik na dzień dobry: -12,6 USD licząc po złotych to 47,82 zł
Nie wspomnę już o przelewie SEPA na 250 EU krążącym między bankami od kilku dni i ani na koncie, ani na Binance - ale o to jestem w miarę spokojny bo wcześniej czy później się znajdą.

Drugie udupienie:
To chyba chciwość :) Cały dzień obserwuję giełdę. Przed 14:00 mogłem kupić Cardano po 1,1265 $ ale chciałem jeszcze by spadło kilka dziesiątych centa bo ładniej by wyglądało całościowo w portfelu i tak przegapiłem spadek :(
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 kwie 2021, 20:00 przez Wojtek5, łącznie zmieniany 1 raz.
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2367
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Ada, wolno rośnie, ale w miarę stabilnie.
Ciężko jest trafić idealnie w spadek, albo w Ath, aby sprzedać.
K.
Obrazek
Awatar użytkownika

.Gacek
2000
Posty: 2383
Rejestracja: niedziela, 18 paź 2015, 14:00
Krótko o sobie: Marzyciel
Ulubiony Alkohol: Własny.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Podziękował: 268 razy
Otrzymał podziękowanie: 338 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: .Gacek »

Osobiście boję się takich rzeczy, ale czasem tak jest, że boimy się tego co nieznane.
Od jakiegoś czasu poznaję finax'a, ale dopiero raczkuję.
Z tym wygrywaniem i przegrywaniem to wg mnie trochę jak w kasynie. Gdy wkłada się do maszyny cały czas kasę to nikt tego nie słyszy, dopiero gdy jest jakaś tam wypłata to maszyna zaczyna grać, świecić i wtedy wszyscy już wiedzą, że jest wygrana... Ale ile jest takich wypłat w stosunku do wrzucenia w nią ...coinów?
Pozdrawiam Gacek.

prolog1975
450
Posty: 472
Rejestracja: środa, 3 sie 2016, 08:38
Podziękował: 57 razy
Otrzymał podziękowanie: 85 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: prolog1975 »

Teraz pociąg zwolnił kto wsiądzie wygra ale nerwy na wodzy jak zobaczysz korektę i masz 6-10 kilo ma minusie to nie sprzedawaj doinwestuj i czekaj po mojemu 2 tygodnie i przerośnie 65 jest stały cykl powtarzalny górka i korekta, głęboka na 43 następnie 52 i teraz trzyma się na 55 z 65. Tak to spekulacja ale wolę ryzykować niż dostać 0.02 zł w banku kapitalizacji. Jakiś ziutek matematyk obliczył do kiedy to będzie żarło. Do końca września +/- tydzień wtedy górnicy dostaną premie i jak 3 lata temu wszystko szlag ma trafić czy to prawda nie wiem ale ja wskoczyłem do pociągu. Nie mniej jeśli nie masz wolnej kasy a ewentualna wtopa odbije się negatywnie na finansach rodziny nie graj bo to duże ryzyko.

Autor tematu
tomhas
250
Posty: 253
Rejestracja: poniedziałek, 12 lip 2010, 21:53
Podziękował: 126 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: tomhas »

Wojtek5 pisze:Tak z ciekawości:
Czy jest jakaś szansa na odzyskania porzuconej kopalni, a w zasadzie pozyskanych środków?
Piszę o co chodzi:
Jakieś 10-11 lat temu - to był chyba drugi rok istnienia BTC. Kopałem BTC w sumie przez 3 tyg. Po tygodniu porzuciłem poletko bo nic nie wykopałem i przeniosłem się na kolejne, na którym wykopałem wtedy całe 100zł w ciągu 2 tyg. w przeliczeniu na tamte czasy, ale nie spełniało kwoty do wypłaty czy były jakieś dodatkowe koszta - już nie pamiętam. Wylogowałem się i tak to zostawiłem.
Przez ostatnie kilka dni próbowałem się zalogować do kilku kopalni na adresy @ które mogłem w tamtym czasie używać, ale nie są rozpoznawane. Nie pamiętam co to była za kopalnia, nie mam już żadnych danych z tamtego okresu.
Możesz odwiedzić tę stronę https://prudensolve.pl/ specjalizują się w odzyskiwaniu krypto. Osobiście nie korzystałem z ich usług więc nie wiem na ile są skuteczni.

Owszem dziś była lekka korekta. Bitek spadł z 63k $, w chwilowym dołku miał 51k $, ale już jest trend wzrostowy.
Osobiście nie mam bitka, wiec mnie korekta tylko lekko dotknęła.

kondon
250
Posty: 298
Rejestracja: poniedziałek, 30 wrz 2019, 02:14
Ulubiony Alkohol: Nie ważne co, ważne z kim
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 29 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: kondon »

prolog1975 pisze:Jakiś ziutek matematyk obliczył do kiedy to będzie żarło.
Bzdura. Takich rzeczy nie da się obliczyć. Jest zbyt wiele najróżniejszych zmiennych, których na pewno nie uwzględnił.
Czy ktoś przewidział, że Musk sobie zainwestuje i zmieni kurs?
Czy ktoś przewidzi, czy jakieś Chiny albo USA nie zakażą czegoś z dnia na dzień i jak to wpłynie na kurs?
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2367
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Z Elonem to można było przewidzieć, że jak Tesla kupuje btc, to warto też zakupić bo będzie wzrost. ;)
Tesla wprowadza płatności Btc, co robię? Kupuję ułamek btc, kurs trochę spada, ale później idzie w górę.
Inwestowanie polega na analizowaniu rynku. Nie radzę kupować od tak, bo rośnie. Można wtopić. Miałem tak z xrp, idzie kurs w górę po 2,40 już, więc kupuje, później krach i spada, znowu odbija do 2 zł, więc sprzedaje, po trochu, (bylem z 300 w plecy wtedy) ale zainwestowałem w inne co pozwoliło mi się odbudować na +. A jak bym trzymał, to było by jeszcze lepiej, ale te afery wokół Ripple, mnie odstraszały. Choć tam gdzie afera, tam korzyści.
K.
K.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 19 kwie 2021, 11:48 przez Kamal, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4941
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 848 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: rozrywek »

Bardzo proszę o dokładne przeczytanie treści poniżej.
To forma przesłania.

Gacek się zwyczajnie boi.
Ja też. Boję się że by mnie to wciągneło.
Wojtek5 się przyznał że wdupił.tylko jeden z was.

Robienie coś dla zabawy to nie jest na poważnie.
Zabawa polega na tym aby mieć pewną kwotę przeznaczoną do zabawy.
I trzeba powiedzieć sobie stop.
Pewną kwotę czyli luźny pieniadz dla zabawy.
Dla zabawy.
To jest uzależnienie. Od kasy, narkotyków.
Od pozornego szczęścia.

Jedno pytanie:
Czy ktokolwiek z was z zarobionych pieniędzy coś kupił sobie? Żonie. Dziecku.
Drożdże. Zegarek. Kwiaty. Zabawkę.

Już to widzę. Zainwestowaliście dalej albo chcieliście odrobić to co straciliście.

Post ma być przyjacielski i takim chcę aby pozostał.
Przeznaczcie sobie pewną kwotę i się bawcie.
Ale nie wstawajcie o 3-ej rano aby sprawdzić kurs.
Żonę szturchnijcie. Zanim sie rozbudzi.

Te krypto mają was s głebokim poważaniu.
To wilki. Będziesz silny to będą uważać. Będziesz słaby to cię zwyczajnie zagryzą.

Zarabiają na prowizji i zwykłej ludzkiej chciwości i pazerności.
Więcej więcej więcej.

Nikt nie lubi prawdy. Szczególnie szczerej.
Wrzuciłem piątaka w maszynę. Wygrałem. Zjadłem obiad i napiłem się wódki za to.
Byłem w kasynie. Z konkretną kwotą w kieszeni. Wygrywałem. Przegrywałem.
Bawiłem się. Nie wdupiłem bo to co było do przegrania przegrałem.


Teraz historia prawdziwa. Smutna ale prawdziwa:

Miałem super przyjaciela. Kumple że żywcem byśmy się dali zakopać jeden za drugiego.
I on grał w maszyny. Bardzo dużo.
A ja byłem jego hamulcem. Zawsze. I on mnie słuchał. Teraz wypłacaj...zejdż do 10 000 i zabieraj co twoje.
Albo ci dziś nie idzie zgraj tyle co wrzuciłeś i wypłać.
I dopóki nie wyjechałem było w porządku.
Zabrakło mnie. Hamulca. Wyłącznika bezpieczeństwa. Nie ma domu. Pracy. Rodziny i dzieci.
Nic nie ma.
Dlaczego?
Bo go to pochłonęło. Zabawa w hazard. Hazard w chciwość. Potem w chęć odzyskania straconych pieniedzy.

Prosto: idziesz do knajpy weż stówę w kieszeń.
Idziesz do kasyna weż tyle ile możesz przedupczyć.
Chcesz się bawić internetowo w srajcoiny?
Przeznacz na to pulę i się nią baw. Ani grosza więcej.


Tylko po co ja to piszę jak większa połowa i tak tego nie przeczyta.
Pomimo tego że połowy i tak są równe.

A prowizji są dwa rodzaje. Tę którą płacisz za tranzakcję. I tę którą zabrałeś sobie. Rodzinie. Bliskim.
To nie jest 2 procent. Trochę więcej.
Dziękuję za uwagę.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

Autor tematu
tomhas
250
Posty: 253
Rejestracja: poniedziałek, 12 lip 2010, 21:53
Podziękował: 126 razy
Otrzymał podziękowanie: 16 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: tomhas »

Kamal pisze:Miałem tek z xrp, idzie kurs w górę po 2,40 już więc kupuje, poniżej karach i spada, znowu odbija do 2 zł, więc sprzedaje, po trochu, (bylem z 300 w plecy wtedy) ale zainwestowałem w inne co pozwoliło mi się odbudować na +. A jak bym trzymał, to było by jeszcze lepiej, ale te afery wokół Ripple, mnie odstraszały. Choć tam gdzie afera, tam korzyści.
K.
K.
Tak, z tym XRP to czyste szaleństwo, nie dziwię się, że sprzedałeś, bo nie wiadomo jakby się kurs zachował, ważne, że jesteś na +, liczy się cały portfel a nie pojedynczy token. Ja obecnie już się nauczyłem i jak kupię na górce, a potem spada, to trzymam mimo wszystko, wcześniej czy później wzrasta i daje +.
Pozdro
:hammer: :google: :respect:
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2367
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Ja kasę, z zysków przeznaczyłem na czynsz i zakupy ;).
Nie zawsze warto inwestować zarobione pieniądze.
Dobrą opcją jest wymiana na Usdt zarobionych, i trzymanie ich tam jeśli mamy zamiar później inwestować je. ;)
K.
Edit:
Patrzę a tu safemoon ciągle rośnie, a nawet Elongate idzie w górę.
K.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 19 kwie 2021, 11:58 przez Kamal, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2367
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Korekta na krypto, a altcoiny wariują. ;)
Jest kilka ciekawych tokenów, gdzie w ciągu dnia rosną sporo w górę. Ale zapewne są pompowane przez celebrytów. Więc mogą szybko spaść. Lub mogą to być scams!!!
Cummies - projekt na celu rozwijania branży +18
safetesla
Ecp
Fsafe
Można poczytać sobie o nich w jakim celu powstały.
Post nie ma charakteru namawiania do inwestowania swoich pieniędzy w jakąkolwiek kryptowalutę, token, portfel czy inny projekt. Post ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie jestem doradcą finansowym i nikogo nie namawiam do jakichkolwiek inwestycji. Każdy podejmuje swoje decyzje i jak w każdej inwestycji każdy ponosi ryzyko z nią związaną. Nie ponoszę odpowiedzialności za czyjeś decyzje.
K.
Obrazek
Awatar użytkownika

lesgo58
5000
Posty: 5230
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwie 2011, 13:31
Krótko o sobie: "...coqito ergo sum..."
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Land Krzyżaków. Pogranicze Prus wschodnich.
Podziękował: 1292 razy
Otrzymał podziękowanie: 2744 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: lesgo58 »

rozrywek pisze:Jedno pytanie:
Czy ktokolwiek z was z zarobionych pieniędzy coś kupił sobie? Żonie. Dziecku.
Drożdże. Zegarek. Kwiaty. Zabawkę.

Już to widzę. Zainwestowaliście dalej albo chcieliście odrobić to co straciliście...
Czym gra w bitcoiny różni się od jednorękiego bandyty?.
Ogólnie - niczym.
Tylko, ze jednoręki jest iluzją dla prostych umysłów. A bitcoiny są iluzją dla tych co im się wydaje, że "umieją" analizować. I że panują nad sytuacją.
Ostatnio zmieniony niedziela, 25 kwie 2021, 16:21 przez lesgo58, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Wojtek5 »

lesgo58 pisze: Tylko, ze jednoręki jest iluzją dla prostych umysłów. A bitcoiny są iluzją dla tych co im się wydaje, że "umieją" analizować. I że panują nad sytuacją.
Bardzo ładnie napisane. Podoba mi się, takie trafiające w samo sedno

@Kamal
Udało Ci się coś na tych spadkach z ostatniego tygodnia zarobić? napisz ile masz na plusie w portfelu względem tego co zainwestowałeś? Jak nie chcesz podawać kwoty to napisz w %
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2367
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Powiem tak na nft art finance z (xyz) usd mogłem mieć 5.5x więcej usd, ale patrzę a tu w dół, i szybka sprzedaż, i finalnie 3.5x więcej usd, w około 48h :o, choć jakbym nie sprzedał to teraz z 8x więcej usd lub więcej.
Po spadkach jestem jakieś 1400 zł w tył, (ale te 200-300zł ogólnie w przód) ponieważ, zacząłem odrazu wyprzedaż, wolę mniejszy zysk niż tracić. ;) Choć Cardano trzymam cały czas, i helium ;)
Teraz stawiam na tokeny. ;)
I wczoraj zainwestowane, pomnożone już o 80% prawie. ;)


( ECLIPSE) Głośno o nim na mediach (tik-tok)
( ELONGATE) Również głośno o nim na mediach.
(BONFIRE) Jak wyżej.
A jak jest głośno, to jest sztuczne pompowanie ;), można stracić, a i można dobrze zarobić ;)
K.
Ostatnio zmieniony niedziela, 25 kwie 2021, 20:47 przez Kamal, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Wojtek5 »

to szacun, że napisałeś uczciwie. Też jestem w plecy jakieś 35 USD w stosunku do tego co miałem początkowo w portfelu, nie licząc prowizji i przewalutowań, kursu USD.
Co mogę napisać po obserwacji odkąd jestem obecny na giełdzie to, to, że patrząc po górkach i dołkach samego Cardano miałbym ponad 60-70 USD na plusie gdybym nie bał się ryzykować, a tak realniej dałoby radę wyciągnąć spokojnie 30 usd na + z początkowych 303
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2367
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Mnie Cardano przykuło uwagą na telegramie, to kosztowało jeszcze po 1,80zł chyba, i kupiłem raz trochę, sprzedałem po 3.50zł chyba. Ale jak spadło trochę kupiłem już 70szt, i tak trzymam, a może coś za kilkanaście miesięcy urośnie. Według filmów na tik-tok, ma dobić do 10usd.
Teraz rozmyślam czy znowu wejść w trx, i btt. Bo mogą mieć potencjał.
Nie ma, co ukrywać, są starty i zyski. Człowiek musi być czujny prawie cały czas, warto mieć alarmy. ;)
Zastanawiam się czy to koniec korekty czy będzie dalej.
K.
Ostatnio zmieniony środa, 28 kwie 2021, 16:17 przez Kamal, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Wojtek5 »

Kurcze, to nieźle, tylko nie wiem gdzie były takie notowania ADA, bo na Binance najwyżej stało 1,54 przez moment ponad tydzień temu, gdy BTC był jeszcze powyżej 61 tyś.
Też spotkałem się z opracowaniami (spekulacjami), że ADA na koniec roku osiągnie pułap 10 USD za monetę, ale to było przed spadkiem BTC, który ciągnie wszystko w dół. Dziś wygooglałem nowsze opracowania prognoz, które już mówią o spadku BTC do poziomu 20-30 tyś i jego utrzymaniu się przez dłuższy okres w tym pułapie. Te same spekulacje przewidują wzrost BTC w perspektywie 10 lat do poziomu 200 tyś USD, a jeszcze w tym roku ETH ma dogonić BTC. Tak czy siak ADA może zatrzymać się na poziomie poniżej 0,7 USD - zresztą widać po spadkach. Już w piątek był spadek do 0,92, przed chwilą cena oscyluje już na poziomie blisko 1 USD bez większego kombinowania.
Mnie potrzeba notowania ADA na poziomie 1,229 bym wyszedł na zero. O ile jeszcze 3-4 dni temu nie było z tym problemu o tyle teraz nawet nie dobija do 1,15.

Piszę spekulacje, bo raczej ciężko jest nazwać to wiarygodnymi analizami dostępnymi w sieci, biorąc pod uwagę dynamikę, a logicznie myśląc, że rynek jest warty mld.y dolarów by naprawdę wiarygodne informacje były ogólno dostępne tzn. opublikowane w sieci.

Tak czy siak, ma wrażenie że udupię na maksa na tej zabawie. Oczywiście w całej tej tendencji spadkowej są górki i dołki i jak ktoś jest obcykany to można zarobić, ale na moje oko by zysk był jakiś namacalny to trzeba byłoby nieustannie ryzykować przynajmniej kwotą 1000 USD.
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2367
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Ja Ade kupowałem pierwszy raz na początku roku. I później sprzedałem na +. Po kilku dniach była załamka i znowu kupiłem, i tak trzymam teraz. Patrzę aktualnie kurs 1.18USD, co już mi pozwala wyjść na mały plus. ;)
nie trzeba 1000Usd, wystarczy 100. Mi od przedwczoraj z 102 rozmnożyło się na 307Usd (na ten moment, choć są dołki i spadki), obstawiałem nft. Ale trzymam rękę na pulsie. ;)
K.

Edit, tam pisałem o cenach PLN, nie usd, już poprawiłem ;)
K.
Ostatnio zmieniony środa, 28 kwie 2021, 16:18 przez Kamal, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2367
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Ada idzie na rekord ;)
K.
Obrazek

Marek.00
30
Posty: 32
Rejestracja: sobota, 4 sty 2020, 22:55
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Marek.00 »

Jeszcze 31 groszy i dobije do najwyższego notowania z 16.04
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2367
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Kamal »

Widać, przegapiłem te Ath ;)
K.
Obrazek

Marek.00
30
Posty: 32
Rejestracja: sobota, 4 sty 2020, 22:55
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Marek.00 »

Sprawdziłem i 14.04 było 5,81
Też przegapiłem

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Wojtek5 »

a na jakiej giełdzie było takie notowanie?

dobra Panowie, nie zakumałem, że w zł podajecie :) Nie było pytania.
Ostatnio zmieniony czwartek, 29 kwie 2021, 18:01 przez Wojtek5, łącznie zmieniany 1 raz.
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody

Wojtek5
650
Posty: 693
Rejestracja: sobota, 21 wrz 2019, 18:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Mazowsze, centralna wieś
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podziękowanie: 87 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: Wojtek5 »

Post pod postem, ale może komuś się przyda i nie będę zakładał kolejnego tematu bo ten wydaje się być dobry.
W jednym poście pisałem jak zrobiłem przelew na Binance i pieniądze nie zasiliły konta, ale dotarły na ich konto bankowe. To tak ku przestrodze i jak odzyskać.
Od początku:
12 kwietnia wykonałem przelew zasilający konto Binance w kwocie 250 EU tj. z konta zniknęło 1167,10 + 25 zł za przewalutowanie (napiszę w dwóch walutach dla zobrazowania). Na Binance jest jak wół napisane, że tylko przelewy SEPA są akceptowane, SWIFT nie.
Tam nie ma szybkiego przelewu, więc trzeba ręcznie przeklepać dane CTRL+C, CTRL V, chwila nieuwagi przelew poleciał jako SWIFT.

Pod dwóch dniach otrzymałem potwierdzenie przelewu, więc pieniądze dotarły. Czekam kolejne dwa dni na ich zaksięgowanie. Nic, blada dupa.
W piątek 16.04 po południu składam reklamacje na Binance po przez ticketa, załączam potwierdzenie i wymagane dokumenty.
W poniedziałek otrzymuję maila, że moje zgłoszenie reklamacyjne zostało odrzucone, a w celu uzyskania szczegółów bym zgłosił się do ich konsultanta.
Tego samego dnia piszę na ich czacie - bo inaczej się nie da - tu zaczyna się tygodniowy meksyk
Czat to bot, klasyfikujący problem czy ma cię odesłać do formularza reklamacyjnego, FAQ czy do konsultanta.
Piszę po angielsku, to samo zapętlenie, piszę to samo po polsku i światełko w tunelu - Twój problem wymaga uwagi odpowiedniego konsultanta, bądź cierpliwy. Postaramy się rozwiązać czy jakoś tak.
Czekam, godzinę, dwie, trzy, idę spać. Wracam z pracy i mam odpowiedź od konsultanta o 2 w nocy. Piszę po 16, odpowiedź dostaję o 23. W czym problem.
Pisze o co chodzi, kolejne kilka godzin. Proszę przesłać potwierdzenie przelewu. Wysyłam pdfa wygenerowanego z banku. Nie, proszę przesłać png lub jpeg. Robię Prtscreena.
Otrzymuję informację, że przelew SWIFT jest nieakceptowany, tylko SEPA - to już k...a wiem, ale co z kasą. Proszę grzecznie o jej odesłanie. Otrzymuję odpowiedź pisaną z uporem maniaka bym skontaktował się ze swoim bankiem.
Mógłbym tak pisać w krokach jeszcze długo, ale działa to tak, że taka rozmowa trwała tydzień, a odpowiedzi otrzymywałem zdawkowe, wymijajace, czasem nawet po hiszpańsku.

W końcu dzwonię do swojego banku, mówię o co chodzi. Konsultant mi wyjaśnia jak to wygląda, uspokaja, że pieniądze nie giną bez śladu i mogę złożyć reklamację w dowolnym momencie jeśli nie otrzymałem za przelew usługi lub towarów. Tu leci już bardziej profesjonalnie. Konsultant doradza bym jeszcze raz spróbował ze sprzedawcą i nie dał się zbyć. Chce iść na łatwiznę i mówię, że możemy zrobić reklamację, więc konsultant wyjaśnia mi o co chodzi. I tak:
Jeśli zrobię przelew nie akceptowany przez daną firmę (SWIFT zamiast SEPA) w większości przypadków przelew odbija się z automatu i wraca do nadawcy. Czasem jest to kwestia jednego cyklu, czasem 3-4 dni księgowania danej firmy - nie banku, bo to firma zarządza rachunkiem - taki przelew wraca zwykle w całości, lub pomniejszony o koszty przelewu to ok 2-3%.
Są też firmy, które trzymają te pieniądze i obracają nimi. Nie wynika to z zamiaru przywłaszczenia, a zysku. Jeden klient upomnie się po kilku dniach, inny po miesiącu, razy ileś takich klientów może dać to naprawdę duże kwoty dla firmy z procentu bankowego. Jeśli konsultant reprezentujący daną firmę wydałby dyspozycję cofnięcia takiego przelewu, przelew musiałby być cofnięty w pełnej wartości, pomniejszony o ew. wspomniane wyżej koszta przelewu. Jeśli klient składa reklamację, to bank potrąca za jej rozpatrzenie i każdy zarabia.

W końcu złożyłem reklamację, bo od Binance dostawałem cały czas odpowiedź bym kontaktował się ze swoim bankiem. Reklamacja miała trwać od 30 do maksymalnie 60 dni.
Po tygodniu, czyli dziś otrzymałem zwrot kasy na konto:
213 EU, czyli po ponownym przewalutowaniu 946, 51 zł. Bank odbiorcy potrącił sobie 37 EU za rozpatrzenie reklamacji i jej procedowanie.
Na całości straciłem 245,59 zł

Gdyby, ktoś miał podobny problem to jest wszystko do rozwiązania, niestety pomoc na Binance jest żadna, długo trwa i przypomina kopanie się z koniem i gadanie ze słupem.
Domowe nalewki
Eksperymenty z małą beczką dębową: alkohol wysokoprocentowy, miody
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4941
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 848 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: rozrywek »

Opis Wojtka5 chyba powinien dać do myślenia? ja 3 razy przeczytałem zanim siadłem do klawiatury.
Mam na koncie parę złotych, na innym parę Euro, na innym trochę Funciaków.
W szafie mam saszetkę z zaskórniakiem, na czarną godzinę.
Nie chwalę się bo to nie są kwoty rewelacyjne. Spore, ale nie milionerskie.
Ale nie budzę się co rano sprawdzając konto, ile mi zeszło, ile poszło, ile straciłem, a ile mogłem zyskać.
Mam po całości wycyckane. Nie drżą mi ręce...tyle straciłem, kurde tyle mogłem zyskać jakbym kupił.

Byłem ostatnio na aukcii, i moja partnerka,,dlaczego nie kupiłeś, dlaczego dlaczego. bo mi się nie podobało, ale ja to chciałam, to trza było sobie kupić. Sama nie zaryzykowała, moje.
Nie ma głupiej.....c...y i jest spokój.

Zatem oświadczam wam:
Te całe krypto zjedzą was, zjedzą.
Nawalony rozrywek wam prawdę powie.
Będziesz chciał więcej i więcej. Stracisz to będziesz chciał to odrobić.
Nic za darmo nie ma. Nie ma. Co 15 minut rodzi się frajer. To słowa Al Capone, a skończył w więżniu.

Ja wam nie wróg. Bawcie się, traktujcie to jako zabawę. ale..nie budźcie się z myślą...aby się zalogować i sprawdzić konto.

To was zgubi, i mówię to ja Rozrywek, nie wróg, nie przyjaciel wielki. Wujek dobra rada.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

prolog1975
450
Posty: 472
Rejestracja: środa, 3 sie 2016, 08:38
Podziękował: 57 razy
Otrzymał podziękowanie: 85 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: prolog1975 »

28 luty 1435 USD dziś 3450. Etereum. Kapitalizacja odsetek w banku mbanku 0.02 zł. Tyle w temacie
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2575
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 235 razy
Otrzymał podziękowanie: 451 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: jakis1234 »

@prolog1975, widzę, że nie zrozumiałeś o czym pisze Rozrywek.
W kasynie możesz zarobić szybciej i więcej, pomyśl, czy o to chodziło?
Pozdrawiam z opolskiego.

prolog1975
450
Posty: 472
Rejestracja: środa, 3 sie 2016, 08:38
Podziękował: 57 razy
Otrzymał podziękowanie: 85 razy
Re: BitCoin i inne krypto waluty

Post autor: prolog1975 »

Etereum 3576 USD. W kasynie nie wiem jaki mają kurs. Ja wiem że jest dobrze.
8 maja 3750 jest bardzo dobrze. Czekamy na 4000. USD
Ostatnio zmieniony sobota, 8 maja 2021, 18:30 przez prolog1975, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po Godzinach”