Dzień dobry!

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
li5ek
2
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 16 lis 2020, 14:04

Post autor: li5ek »

Hej przygodo! Melduje się li5ek

Zdecydowanie najwiecej moich produkcji "pijalnych" to nalewki. Kończę czas prób i błedów z winem (bardziej błedów), więc przychodzę po wiedzę i porady. Pijalne wina były dwa, jedno moocno przesłodzone - do teraz nie wiem jak ruszuło z taką zawartością cukru :) drugie to bardziej napój alkoholowy 2019 rocznik - zabrakło fermentacji w moszczu czy maceracji - ale fajnie przegryzło się z malinami ponalewkowymi i teraz gryzie się cześć z wiśniami :D ot podkarpackie fragolino - tylko jak gaz dodać? Do tej pory mam butelki octu winnego :D z 2016 roku... No i nastawy z 2017, bo dawno w nie niezaglądałem :| a roboty włożonej masa, bo to dzika róża była - co z tym zrobic? Ten rok to nowe błędy :D ale z pytaniami uderzę w osobny wątek. Chciałbym posadzić parę winorośli i poprowadzić pod produkcję czegoś uczciwego :) mam nadzieję, że odnajdę wątek. Jeśli chodzi o moje wyroby to więcej rozdałem niż wypiłem, bo nalewki za dużo się nie da wypić :P winko nidgy nie wyszło takie jak zamierzałem :P dwie warki wyszły, ale też rozdaje. No a do perfum nie mam sprzętu, ale dobry gin to śni mi się po nocach... Jak odnajdę odpowiedni wątek to instant investment!

Pozdrawiam!
li5ek
alembiki

patrzal
250
Posty: 280
Rejestracja: środa, 25 gru 2019, 21:38
Krótko o sobie: Γνῶθι σεαυτόν
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy
Re: Dzień dobry!

Post autor: patrzal »

Witaj na pokładzie :)
Awatar użytkownika

jakis1234
2500
Posty: 2587
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 236 razy
Otrzymał podziękowanie: 453 razy
Re: Dzień dobry!

Post autor: jakis1234 »

Witaj, a z twoich opisów wynika, że sporo czytania przed tobą :)
Pozdrawiam z opolskiego.
Awatar użytkownika

Furtillo
100
Posty: 112
Rejestracja: środa, 4 lis 2020, 15:36
Status Alkoholowy: Winiarz
Lokalizacja: Forum alkohole-domowe
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 3 razy
Re: Dzień dobry!

Post autor: Furtillo »

Witamy na forum.
Pozdrawiam :piwo:

Temat własny: :czytaj:
Treść ukryta:

użytkownik usunięty
Re: Dzień dobry!

Post autor: użytkownik usunięty »

Śląskie wita :ok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”