jakis1234

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
jakis1234
2500
Posty: 2581
Rejestracja: sobota, 30 lip 2016, 16:57
Ulubiony Alkohol: Zależy od nastroju i dostępności.
Status Alkoholowy: Winiarz
Podziękował: 235 razy
Otrzymał podziękowanie: 452 razy

Post autor: jakis1234 »

Dzień dobry wszystkim.
Od pięciu lat śledzę pilnie forum. Od czterech lat jestem zarejestrowany, ale nie pisałem, tylko chłonąłem wiedzę przekazywaną przez koleżanki i kolegów :) . Przez te lata zrobiłem kilka warek piwa, sporo wina i nalewek. Teraz nadszedł czas na następny krok.
Właśnie czekam na kolumnę od kol. Kuli AAbratek KA-60P31SMS z kegiem 50 l, latarką i buforem, powinna przyjść w ciągu kilku dni.
http://stalowkasklep.pl/kolumna-aabrate ... p-856.html
Nie mogę się już doczekać, kiedy zacznę nową zabawę :D
Dziękuję wszystkim za wiele cennych rad z jakich skorzystałem na tym forum i mam nadzieję, że będziecie nadal wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem początkujących.
Pozdrawia serdecznie i do usłyszenia, gdy już uruchomię i sprzęt.
Pozdrawiam z opolskiego.

spine
2
Posty: 4
Rejestracja: środa, 13 lis 2019, 11:52
Podziękował: 2 razy
Re: jakis1234

Post autor: spine »

Cześć kolego od %%%,

widzę że twój temat ma już trochę czasu ale mam pytanie do ciebie a właściwe prośbę.
Również zakupiłem ten sprzęt co ty masz ale jeszcze go nie użyłem.
Mogę liczyć na jakiś turtorial od ciebie ?
Lub jakieś wsparcie nawet telefoniczne ? :)

cukróweczka już się wyklarowała więc pora ruszyć z destylacją.
odezwij się tu na forum lub na maila l-a-t-o@wp.pl

adasko76
1
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 11 wrz 2022, 07:38
Podziękował: 1 raz
Adasko76

Post autor: adasko76 »

Witam Wszystkich...
Od 15 lat się interesuje tematem, na obecną chwilę moja specjalność to zimne palce...
Myślę zamienić te palce na aabratka ale na tym się nie znam i wiem że mogę na Was liczyć w kwestii informacji co wybrać...(kupić)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”