Ardusense.io

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Ardusense.io
50
Posty: 66
Rejestracja: środa, 26 sie 2020, 14:22
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Glengoyne
Lokalizacja: Scotland / Poland
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 6 razy

Post autor: Ardusense.io »

Cześć! Na imię mam Jarek, trafiłem tu dzięki tacie, który odkrywa tajniki tworzenia trunków. Mam wiele zainteresowań, są to między innymi elektronika i programowanie, które udało się połączyć z tutejszą tematyką, mianowicie budową nowych przydatnych rzeczy wspomagających proces. Dział "Kontrola procesu destylacji" zapewne będzie moim ulubionym, a na innych raczej będę tylko obserwatorem. Myślę, że tyle na początek wystarczy. Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio zmieniony środa, 26 sie 2020, 15:41 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.
promocja

wawaldek11
2500
Posty: 2914
Rejestracja: niedziela, 14 lis 2010, 22:18
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem, który ma więcej radości z dawania niż z brania.
Ulubiony Alkohol: niepospolity i najlepiej bez banderolki; poszukiwania ciągle trwają...
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Puszcza Goleniowska
Podziękował: 159 razy
Otrzymał podziękowanie: 298 razy
Re: Ardusense.io

Post autor: wawaldek11 »

Witaj na pokładzie
Pozdrawiam,
Waldek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”