ebdik

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
ebdik
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: piątek, 10 lip 2020, 09:30

Post autor: ebdik »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Jestem ebdik i pracuje w służbie zdrowia. Dopiero zaczynam przygodę z produkcja „płynu do dezynfekcji” Obecnie jestem już po dwóch udanych akcjach na pożyczonym sprzęcie od mojego mentora, który zapewniał mnie, że jak spróbuje raz to się zaszczepię. I tak też się stało, bo jutro kupuje swój własny sprzęt... ile można działać na pożyczonym Na moje szczęście, albo też nieszczęście, moja żona zaszczepiła się produkcją nalewek, więc mój urobek konsekwentnie mi podkrada, więc mam duże zapotrzebowanie u niej. Pozdrawiam Was wszystkich i liczę na pomoc w razie problemów oraz wsparcie starszych i doświadczonych psotników


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio zmieniony piątek, 10 lip 2020, 22:07 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.
koncentraty wina

użytkownik usunięty
Re: ebdik

Post autor: użytkownik usunięty »

Witamy, i pozdrawiamy :ok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”