Skąd kumpocik ?

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
kumpocik
100
Posty: 100
Rejestracja: wtorek, 16 cze 2020, 15:57
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Post autor: kumpocik »

Witajcie, jak wytłumaczyć trzylatkowi co tata pije ? Tata pije kompocik :)
Kompocik to katorżniczo uzyskany "destylat" z zimnych palców od teścia dla którego dobry towar to taki który zwala z nóg.
Dla mnie to jednak za mało więc zacząłem się edukować i jestem na samym początku drogi do uzyskania dobrego produktu.
Dopracowałem kilka detali żeby dało się to wypić i nie oślepnąć, ale to nadal dla mnie za mało więc znalazłem się na forum żeby zadawać specjalistom dziwne i trudne pytania. Z zawodu dociekliwy inżynier który nie lubi odpowiedzi "bo tak".
Oficjalne przywitanie uważam za zamknięte. Bez odbioru....

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika

Kòpôcz
1050
Posty: 1051
Rejestracja: środa, 15 kwie 2020, 19:53
Podziękował: 31 razy
Otrzymał podziękowanie: 139 razy
Re: Skąd kumpocik ?

Post autor: Kòpôcz »

Wakacje u rodziny na wsi, mojego ojca na dzień dobry woła szwagier-imiennik:
- Choć tu Marek, masz, napij się.
- Co to?
- Kompot, pij.
Odważny łyk z emaliowanego kubka, ojciec nagle zatkany bierze kolejne wdechy, ale jakby wypuścić nie może. Po chwili dluuuugi wydech, spojrzenie ojca prosto w oczy szwagra, nieco jednak jakby nieobecne i nie znanym mi dotąd głosem wydukane:
- Dzięki...
Wiele lat minęło zanim zrozumiałem, ze "kompot" jest nieobecnym w oficjalnych słownikach homonimem ;)
Witaj, będziesz Pan zadowolony.
Domowe gorzelnictwo, jako najwyższa forma oporu przeciw fiskalnemu uciskowi władzy, staje się dziś patriotycznym obowiązkiem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”