Czarny10

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Czarny10
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 21 kwie 2020, 21:24
Ulubiony Alkohol: Nalewki

Post autor: Czarny10 »

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu zacząłem się interesować tematami poruszanymi na forum. Wieki temu w akademiku w okresie alkoholu na kartki miałem okazję zasmakować akademikowych produkcji i dobrze to wspominam do dzisiaj. Zajmowali się tym raczej ludzie którzy mieli pojęcie o tym ponieważ było to związane z ich kierunkiem studiów, a nie należeli do teoretyków. Mineło wiele lat i wyniosłem się z miasta na wieś. Okazało się że jest to zagłebie produkcji bimbru. Miałem okazję popróbować wielu różnych lokalnych produkcji, ale zdarzało się czasem że nie należały do najlepszych. Od wielu lat robię nalewki, kiedyś jeszcze robiłem wino. Ponieważ teraz mam dużo wolnego czasu (z wiadomych wzgledów) pomyślałem może spróbować samemu coś zrobić. Interesuje mnie produkt wysokiej jakości. Uwielbiam nalewki zwłaszcza robić. Jeszcze czasami mi się chce wsiąść na rower i objechać okolice w celu poszukiwań np. tarniny lub innych owoców które dają niepowtarzalne wrażenia smakowe. Zawodowo zajmuję się organizowaniem koncertów (będę miał teraz dużo wolnego czasu). Inne moje zainteresowania to turystyka, dźwięk i muzyka. Liczę na początku na Waszą wyrozumiałość i fachową wiedzę.
alembiki
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4905
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 845 razy
Re: Czarny10

Post autor: rozrywek »

Opowiedz o tych koncertach. Bo mam dziwne wrażenie że ....znamy się.
Wyrozumiałości nie zabraknie.
Witaj serdecznie.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3806
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 459 razy
Re: Czarny10

Post autor: Doody »

Witaj i powodzenia :ok:
Pozdrawiam
Darek

Autor tematu
Czarny10
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 21 kwie 2020, 21:24
Ulubiony Alkohol: Nalewki
Re: Czarny10

Post autor: Czarny10 »

Rozrywku wszystko możliwe to jest bardzo hermetyczne środowisko. Koncerty to od początku lat osiemdziesiątych. Na początku piosenka turystyczna, poezja śpiewana, szanty, kabarety, jazz, organizowanie juwenaliów, urodzin radia, wydawanie kaset później płyt, współpraca z Comą, ostatnie lata to TSA. Dużo imprez typu Dożynki (a tam lokalne trunki i inne produkty), Dni Miast, Juwenalia, koncerty klubowe itd., zaczęło sie od Łodzi później już cała Polska, a czasami koncerty w Anglii, Luxemburgu. Teraz masa wolnego czasu i brak perspektyw na to aby wrócić do tego co lubi się robić. Jakoś trzeba sobie poradzić, a być może przekwalifikować. Wbrew pozorom często była to stresująca praca więc odskocznią i metodą na odreagowanie był sport (który uprawiałem w formie amatorskiej prawie przez całe życie), turystyka i robienie własnych produktów typu wino, nalewki i inne np. zakwas buraczany. Może spróbuje zrobić podpiwek napój dzieciństwa który robiliśmy z rodzicami przez cały sezon letni.
Ostatnio zmieniony środa, 22 kwie 2020, 10:27 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

rozrywek
4500
Posty: 4905
Rejestracja: niedziela, 25 kwie 2010, 09:02
Krótko o sobie: lubię cos sposocić, a potem to wypić( w doborowym towarzystwie)
Ulubiony Alkohol: Chivas Regal, dobra psotka, czasem mineralka gazowana
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 561 razy
Otrzymał podziękowanie: 845 razy
Re: Czarny10

Post autor: rozrywek »

Tsa.
Aleś mnie zaskoczył.
Piekarczyk. Stary dobry Marecki.
Każdy myśli że Tsa to rejestracja Sandomierz.
Tajne stowarzyszenie abstynentów.

Nie daruję jak nie opowiesz paru historyjek.
Bo na chatę wjadę i będzie Kat.
A to łza ale nie dla cienów minionych.

Opowiadasz bo z niecierpliwości drżę cały.
pędzę bo nigdzie mi się nie śpieszy............

Autor tematu
Czarny10
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 21 kwie 2020, 21:24
Ulubiony Alkohol: Nalewki
Re: Czarny10

Post autor: Czarny10 »

Przepraszam chwilę byłem odcięty od mediów. Jest co opowiadać. Mógłbym napisać książke. Piekar to zawodowiec. Zazdroszczę kondycji. Z wokalem robi co chce. Nie każdy wie jak często występował (przed koronawirusem) na scenie. Masa zamkniętych imprez. Czasami po kilku tygodniach wracał do domu. Trzeba mieć zdrowie. Historyjki możemy sobie poopowiadać jak się spotkamy i może zrobimy jakąś degustacje.
Awatar użytkownika

Góral bagienny
2500
Posty: 2875
Rejestracja: środa, 6 mar 2019, 20:40
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Owocówki
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podziękowanie: 549 razy
Re: Czarny10

Post autor: Góral bagienny »

Z Markiem browara piłem :piwo: bo jest z mojej miejscowości ;)
Wszystko co " wyprodukuje " nazywam BIMBERKIEM :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”