arfi

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
arfi
50
Posty: 85
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2020, 16:49
Krótko o sobie: :)
Lokalizacja: Centrum
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 4 razy
Kontakt:

Post autor: arfi »

Cześć wszystkim.
Mam na imię Artur. Na co dzień zajmuję się gastronomią. Z alkoholi przez całe lata robiłem wina. Czasem nawet niezłe. Od dłuższego czasu obserwuję i czytam to forum z zamiarem zrobienia czegoś mocniejszego. Myślę głównie i czystym i łiskaczu. Może, jeśli doczytam że warto, przepędzę jakieś stare, mniej udane wina (napiszcie czy warto). Obecna sytuacja w mojej branży przyspiesza decyzję o dołączeniu do Waszego grona. Powoli przymierzam się do zakupu lub raczej zrobienia własnym sumptem kolumny. Bedzie to aabratek z olm.
Tyle o moich planach :)
Na razie czytam, szukam, staram się nie powielać tematów.
Przy okazji pozdrawiam świątecznie :)
arfi.
Awatar użytkownika

.Gacek
2000
Posty: 2383
Rejestracja: niedziela, 18 paź 2015, 14:00
Krótko o sobie: Marzyciel
Ulubiony Alkohol: Własny.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Podziękował: 268 razy
Otrzymał podziękowanie: 338 razy
Re: arfi

Post autor: .Gacek »

arfi pisze:Cześć wszystkim.
Mam na imię Artur.
Ja również witam Ciebie serdecznie.
arfi pisze:Może, jeśli doczytam że warto, przepędzę jakieś stare, mniej udane wina (napiszcie czy warto).
Pewnie że warto, nawet jak winko jest mniej udane, to potrafi z tego wyjść niezły winiak/brandy.

arfi pisze:Powoli przymierzam się do zakupu lub raczej zrobienia własnym sumptem kolumny. Bedzie to aabratek z olm.
Tyle o moich planach :)
Kolumna zbudowana własnoręcznie przynosi dużo frajdy i radości, szczególnie gdy napitek z niej jest tym czego się spodziewaliśmy.
Aabratek z OLM to strzał w dziesiątkę :ok:
Pozdrawiam Gacek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”