tompi

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
tompi
30
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek, 2 sty 2012, 23:36
Krótko o sobie: Cały czas się uczę... zawsze coś nowego
Ulubiony Alkohol: Z piwniczki wuja...
Status Alkoholowy: Piwowar
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Post autor: tompi »

Witam serdecznie forumowiczki, forumowiczów oraz gości,

Od dawna robię własne wyroby domowe - znaczy się wędlinki, do wędlinek zdarzy się uwarzyć domowe piwko, czasem lepsze, czasem słabsze - ale zawsze smakuje. Mocniejszych alkoholi nigdy nie robiłem... znaczy się raz było jedno podejście jakieś 25 lat temu - domowe wino z owoców (zdaje się były to porzeczki) - zaczęliśmy robić to ze szwagrem...zanim wino doszło - łobuz wysiorbał (podobno w celach kontrolnych)zawartość balona... od tego momentu nie mam szwagra... (spokojnie - szwagier żyje, ma się dobrze...). Czytam forum od dość dawna i od dłuższego czasu nabieram ochoty zrobić coś mocniejszego. Jesienią ubiegłego roku miałem okazję skosztować wyrobu doświadczonego pasjonata...Marka(pozdrawiam) - był rewelacyjny, i w tedy zapadła decyzja - muszę to zrobić sam.
I się zaczęło szukanie, czytanie i rozmyślanie... no na początek zrobię sobie miedzianego POT-STIL'a - w końcu proste jak "świński ogon"... ale czytam dalej i czytam (również białe forum) iiii pewien splot wydarzeń doprowadził do kontaktu z kolegą Akasem - stało się - mam w domu sprzęt od Akasa - z buforami, bajerami, turbodoładowaniem i wspomaganiem :) .

A na co dzień to ja się trochę bawię w elektronikę i mechanikę...
pozdrawiam wszystkich
Tomek
promocja
Awatar użytkownika

Kamal
2000
Posty: 2367
Rejestracja: wtorek, 9 paź 2012, 11:54
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Rum i ogólnie większość domowych trunków
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podziękowanie: 210 razy
Re: tompi

Post autor: Kamal »

Powitać :)
Sam mam sprzęt od Akasa, i jestem bardzo zadowolony :ok:
K.
Obrazek
Awatar użytkownika

Optoelektron
350
Posty: 358
Rejestracja: piątek, 18 mar 2016, 15:39
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Czysta w drinkach oraz nalewki.
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Na północ Polski dalej się nie da.
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowanie: 17 razy
Re: tompi

Post autor: Optoelektron »

Witaj, owocnego studiowania forum ;) .
Pozdrawiam.
Maciej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”