MalinowyNos.pl - opinie

Gdzie zakupić najlepszy sprzęt do produkcji domowej? Linki do stron, które warto odwiedzić w poszukiwaniu sprzętu.
Regulamin forum
1. Każdy producent/sklep powinien znajdować się w osobnym temacie.
2. Jeżeli chcesz pokazać swój sklep/firmę/produkt zrób to opisując czym się zajmujesz/produkujesz. Temat może mieć jeden aktywny odnośnik do twojej strony www.
3. Poszukiwaczy sprzętów i towarów odsyłamy do działu Targowisko
Awatar użytkownika

george1255
350
Posty: 397
Rejestracja: wtorek, 13 lut 2018, 14:50
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Piwo/ Cydr/ Bimberek
Status Alkoholowy: Konstruktor
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowanie: 27 razy

Post autor: george1255 »

@majster1 to nie oglądaj i zrób własny, bardziej merytoryczny i profesjonalny kontent :)
pewnie słowa przed kamerą byś nie wydusił.
Ale przed monitorkiem to każdy cwaniak i specjalista :)

Generalnie uważam że sprzęt do destylacji powinien być zamawiamy w sklepach w tym się specjalizujących. To nie jest Malinowego domena, pewnie zamawia to u kogoś, przez co jest długi czas realizacji, zwrot kasy itd.

Kilka zamówień w temacie winiarstwa robiłem u nich, wszystko było ok, nawet raz brakowało 1szt drożdży to dosłali wraz z jakimś gratisem :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 26 lip 2021, 13:05 przez george1255, łącznie zmieniany 1 raz.
TERMOMETRY WIFI
https://www.facebook.com/TermometryWIFI/
koncentraty wina
Awatar użytkownika

kiwitom23
1500
Posty: 1541
Rejestracja: środa, 2 gru 2020, 23:23
Krótko o sobie: Więcej czasu mojego życia spędziłem poza Polską, mieszkałem w Niemczech, USA, Singapurze, HongKongu, na Javie i na Nowej Zelandii i z tą ostatnią jestem najmocniej emocjonalnie związany.
Ulubiony Alkohol: Whisky, a przede wszystkim irladzka whiskey, choć i burbonem nie pogardzę
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Podziękował: 135 razy
Otrzymał podziękowanie: 218 razy
Re: MalinowyNos.pl - opinie

Post autor: kiwitom23 »

majster1 pisze:kanał na youtube też jakiś taki nieprofesjonalny, amatorka.
Mnie się ten kanał bardzo podoba. Marek jest bardzo sympatyczny i nawet lubię jego teksty i styl prowadzenia. A co najfajniejsze, prawie nie robi reklamy, jest jej naprawdę bardzo niewiele, za to przepisów od groma i niekiedy fajnych informacji, których nigdzie indziej nie znajdziesz.
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami." Ernest Hemingway

Tasiorsky
1
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 9 paź 2021, 14:13
Re: MalinowyNos.pl - opinie

Post autor: Tasiorsky »

Również nie polecam tego sklepu, 0 profesjonalizmu towar niby dostępny na stronie a go nie ma :bardzo_zly: Pani zajmująca się wysyłkami powinna niezwłocznie zadzwonić i powiadomić ze nie ma danego towaru w sklepie i czy wysyłamy bez tego czy czekamy a nie jak w moim przypadku czekałem sobie 3 tyg po czym po 3 mailu postanowiła do mnie zadzwonić i się spytać co robimy :) szkoda ze jak dzwonilem to tego nie nie wyszła z inicjatywa tylko powiedziała ze zamówienie skompletowane :dupa:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy, Sprzedawcy, Producenci...”