jary11

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
jary11
1
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 2 lut 2016, 11:46
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Post autor: jary11 »

Witam brać amatorów dobrych trunków i hobbystów.
Z zamiłowania zajmuję się wyrabianiem wina. Na pierwszym miejscu - gronowe. Najstarsza buteleczka ciągle leżąca w piwnicy jest z 2002 roku. Tak, że właśnie osiągnęła pełnoletność. Postanowiłem rozszerzyć moje zainteresowania na trunki mocniejsze, smakowe. I z zainteresowaniem śledzę wymianę myśli na forum. Postaram się i ja wnieść coś ciekawego. Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych, smacznych wyrobów.
Ostatnio zmieniony czwartek, 27 lut 2020, 14:33 przez Qba, łącznie zmieniany 1 raz.
promocja
Awatar użytkownika

psotamt
1150
Posty: 1185
Rejestracja: niedziela, 19 mar 2017, 20:59
Krótko o sobie: Żałuję tylko, że tak późno zacząłem smakować własne wyroby...
Ulubiony Alkohol: Zbożowy
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podziękowanie: 394 razy
Re: Witam brać amatorów dobrych trunków i hobbystów

Post autor: psotamt »

Witaj na forum i udanych zbiorów.
Zabieranie bogatym i dawanie biednym pozbawia jednych i drugich motywacji do pracy.
Awatar użytkownika

rambom
20
Posty: 22
Rejestracja: środa, 27 mar 2019, 13:17
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Wiśniówka
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowanie: 5 razy
Re: Witam brać amatorów dobrych trunków i hobbystów

Post autor: rambom »

Twoje doswiadczenie winiarza na pewno dla wielu bedzie pomocne, witamy :) A już gotów byłem pomyśleć, że "Witam brać amatorów dobrych trunków i hobbystów" to Twój nick ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”