Mati88

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Mati88
2
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 7 sty 2020, 20:51

Post autor: Mati88 »

Witam! i najlepszego w tym nowym roku :piwo:

Cóż mogę o sobie napisać... hmm... Miłośnik przyrody, wędkarstwa, grzybiarstwa, wszystkiego co wiąże się z aktywnością na łonie natury :), to tak w maleńkim skrócie.
Po przeczytaniu chyba z setki tematów i tysięcy postów postanowiłem się zarejestrować i pogawędzić z tak zacnym gronem. Dodam, że jestem zupełnym laikiem w zakresie destylatów, nigdy nie miałem styczności z żadnym przedstawicielem tej ciekawej profesji, ale od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie, aby wyprodukować coś własnego, niepowtarzalnego :).
Jestem w trakcie budowy własnych czterech ścian i przeznaczyłem parę pomieszczeń na produkcje własnych wyrobów ^^.
Proszę o wyrozumiałość do mojej osoby gdy będę się pytał o przeróżne pierdoły związane z produkcją, które będą dla kolegów tak oczywiste.

Pozdrawiam serdecznie!
Mateusz
alembiki
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3836
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: Mati88

Post autor: Doody »

Witaj i powodzenia życzę :ok:
Pozdrawiam
Darek
Awatar użytkownika

czamnian
100
Posty: 133
Rejestracja: wtorek, 11 kwie 2017, 13:11
Krótko o sobie: Młody winiarz i smakosz nalewkowy
Ulubiony Alkohol: Miód pitny
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 13 razy
Re: Mati88

Post autor: czamnian »

Witamy, wal śmiało i pytaj :ok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”