wwlodi

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
wwlodi
10
Posty: 14
Rejestracja: środa, 1 sty 2020, 20:02
Podziękował: 20 razy

Post autor: wwlodi »

Witam wszystkich forumowiczów :)
Mam na imię Włodzimierz i jestem z Małopolski. Jak do tej pory, przez już 20 lat, wytwarzałem alkohole, które miały moc 12-18% czyli winko :D Śledzę od dłuższego czasu prowadzone tutaj dyskusje. Kilka lat temu potrzebowałem wiedzy jak pomagałem znajomemu zrobić kolumnę. Wówczas nie czułem potrzeby aby samemu "psocić". Z wiekiem jednak zaczynam bardziej gustować w mocniejszych alkoholach. A że doceniam wszystko co zrobione zdrowo i we własnym ogródku, zacząłem zastanawiać się nad własnym zestawem. Jestem inżynierem i "chorym" perfekcjonistą, a w tej branży do perfekcjonizmu już nie jeden próbował się zbliżyć, a wszyscy chyba są na tym forum :poklon; więc nie ma co wyważać otwartych drzwi i dlatego chcę dołączyć do tego grona :D
Ostatnio zmieniony środa, 1 sty 2020, 21:03 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.

patrzal
250
Posty: 280
Rejestracja: środa, 25 gru 2019, 21:38
Krótko o sobie: Γνῶθι σεαυτόν
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podziękowanie: 48 razy
Re: wwlodi

Post autor: patrzal »

Witaj!
Może będziesz miał więcej szczęścia niż ja ze swoim tematem ;)
Awatar użytkownika

kmarian
700
Posty: 744
Rejestracja: środa, 26 lut 2014, 19:16
Ulubiony Alkohol: swój
Lokalizacja: Beskid Niski
Podziękował: 94 razy
Otrzymał podziękowanie: 97 razy
Re: wwlodi

Post autor: kmarian »

Witaj Kolego wwlodi. Dowiesz się tutaj wszystkiego a jak czegoś nie będziesz wiedział, to pytaj.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”