Paweł Błąkała

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Paweł Błąkała
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: poniedziałek, 7 paź 2019, 11:27
Podziękował: 2 razy

Post autor: Paweł Błąkała »

Dzień dobry wszystkim. Witam smakoszy wykwintnych trunków.
Jestem nowy jak widać, wiekiem jestem już grubo po 40. Uwielbiam góry, rower, przyrodę. Do tej pory robiłem "małe co nieco" na aparaturze szklanej. Zwykła chodnica, kolba szklana i woda do chłodzenia. Zachęcony opiniami i licznymi postami na forum, postanowiłem zmodyfikować i unowocześnić proces i jestem w trakcie składania aabratka.
Pozdrawiam wszystkich gorąco i liczę na dobre rady i porady.
Awatar użytkownika

JISKRA59
100
Posty: 100
Rejestracja: środa, 6 sty 2016, 19:09
Krótko o sobie: Staram się być fajnym człowiekiem:)
Ulubiony Alkohol: Oczywiście swój własny
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Opolskie
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podziękowanie: 12 razy
Re: Paweł Błąkała

Post autor: JISKRA59 »

Witaj na forum Pawle. Z tego co piszesz, podstawy już jakieś masz. Na dobre rady na tym forum możesz spokojnie liczyć, aczkolwiek masz przed sobą sporo wiedzy zawartej na tym forum do przyswojenia. Także lektury na długie wieczory Ci nie braknie, a potem ćwiczenia praktyczne i tak , aż do skutku, który Cię zadowoli. Powodzenia :)
Teoria nie poparta praktyką zakrawa na abstrakcję
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”