Alazi

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Alazi
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: czwartek, 12 wrz 2019, 19:59

Post autor: Alazi »

Helou;) Nazywam się Agnieszka,miłośniczka offroadu,ganiania po lesie z markerem.Stworzenie ziemno-wodne.Freediving uprawiam od dziecka,najpierw sama wpadłam na ten pomysł,potem był"Wielki błękit",a jeszcze trochę bardziej potem naukowe podejście.Moj rekord to 1.54 na czterech metrach,żaden szał,ale weź spróbuj wytrzymać pod wodą półtorej minuty przy dnie bez tlenu:))
Alkohole robię,ale to nalewki na owocach z ogrodu i sadu,tej jesieni chciałabym przerobić te owoce na bimber,tylko nie wiem,jak.Mam: maliny,winogrona,jabłka(potworne ilości),śliwki,gruszki.Mam nadzieję,że tu się dowiem.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony piątek, 13 wrz 2019, 08:46 przez Qba, łącznie zmieniany 1 raz.
alembiki
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3847
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: Całkiem nową bimbrowniczka;)

Post autor: Doody »

Witaj Agnieszko i powodzenia życzę :ok:
Pozdrawiam
Darek

Szlumf
2000
Posty: 2383
Rejestracja: czwartek, 9 maja 2013, 22:40
Podziękował: 631 razy
Otrzymał podziękowanie: 584 razy
Re: Całkiem nową bimbrowniczka;)

Post autor: Szlumf »

Witam pokrewną duszę w nurkowaniu swobodnym. W zamierzchłej przeszłości nazywano mnie Morsem :D .
Jeżeli masz "potworne ilości" jabłek to zaoferuj barter. Jabłka za wiedzę i praktykę na cudzym sprzęcie. Jeżeli propozycja Ci się spodoba przedstaw ją na forum. Być może znajdziesz mentora w Twojej okolicy.

arTii
1250
Posty: 1265
Rejestracja: czwartek, 19 lip 2018, 19:55
Krótko o sobie: Blisko 50 lat na karku zobowiązuje do spożywania trunków o podobnym stężeniu ;)
Ulubiony Alkohol: od jakiegoś czasu- mój własny :)
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: podkarpackie
Podziękował: 61 razy
Otrzymał podziękowanie: 154 razy
Kontakt:
Re: Całkiem nową bimbrowniczka;)

Post autor: arTii »

Witamy na forum kolejną członkinię :)
Warto było by uzupełnić profil, przynajmniej o region z którego jesteś, ktoś kto będzie blisko może służyć nieocenioną pomocą :)
Ostatnio zmieniony piątek, 13 wrz 2019, 08:17 przez arTii, łącznie zmieniany 1 raz.
Pędzący hobbysta zajmujący się również odrobinę elektroniką.

Zamówienia i zapytania o sterowniki destylatorów email: info @ sterownikiWiFi.pl lub przez wiadomość PW
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”