talent

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
talent
1
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 7 wrz 2019, 16:15

Post autor: talent »

Witam wszystkich zainteresowanych różnymi produktami zawierającymi etanol. Mój nick = talent (to tak od ogólniaka). A tak w ogóle to jestem stary dziad i tyle.
Mam szereg zainteresowań i raczej nie ma tu miejsca na szczegółowe ich opisy, ale parę z nich hasłowo zaprezentuję : fizyka (uczyłem się jej na UW na Hożej, żeglarstwo - na żaglach pływam od 9 roku życia, nurkowanie - nauczono mnie nurkować z butlą gdy miałem 8 lat i w czasach gdy nie wiedziano, że takich dzieci nie wolno uczyć nurkowania z aparatem, lubię bardzo las - jestem niby myśliwym, ale w lesie nie strzelałem już ponad 10 lat - głównie jeżdżę na strzelnicę, w dawnych czasach zajmowałem nawet znaczące miejsce w Polsce na zawodach strzeleckich, a obecnie strzelam dla przyjemności z najlepszego na świecie karabinu snajperskiego. Nigdy dawniej nie zajmowałem się w jakiejkolwiek formie wyrabianiem jakiegokolwiek produktu zawierającego alkohol. A wszystko to zaczęło się od paru rozmów z przyjaciółmi między którymi jest pewien profesor chemii organicznej (który wprawdzie sam zawodowo nie pracuje nad alkoholami, ale używa czasami w laboratorium etanol chemicznie czysty). Gdy pewnego razu zaczął nam - grupie przyjaciół - opowiadać jakimi metodami produkuje się w fabrykach na świecie tzw, mocne alkohole, które ludzie spożywają to zwątpiliśmy w sens tego co czasem pijemy, a ja postanowiłem spróbować zrobić samemu COŚ co nadaje się w swojej czystości do spożycia, w przeciwieństwie do tego co proponują nam producenci posługujący się opłatami akcyzowymi. To w skrócie na tyle. Ja dążę do maksymalnej czystości wyniku.
koncentraty wina
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3838
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: talent

Post autor: Doody »

Witaj talencie i powodzenia życzę :ok:
Również kiedyś żeglowałem. Czytaj, dowiaduj się, ucz na naszym forum i pytaj zanim coś kupisz.
Pozdrawiam
Darek
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2738
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: talent

Post autor: JanOkowita »

Zapraszamy :klaszcze: :poklon;
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
Awatar użytkownika

lesgo58
5000
Posty: 5230
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwie 2011, 13:31
Krótko o sobie: "...coqito ergo sum..."
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Land Krzyżaków. Pogranicze Prus wschodnich.
Podziękował: 1292 razy
Otrzymał podziękowanie: 2744 razy
Re: talent

Post autor: lesgo58 »

talent pisze:...A tak w ogóle to jestem stary dziad i tyle.
Mam szereg zainteresowań...
Witaj w klubie... :poklon;
Pozostaję: otwarty, elastyczny i ciekawy.
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy Teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego

Harcownik
30
Posty: 37
Rejestracja: środa, 4 wrz 2019, 09:35
Krótko o sobie: totalny noob - dopiero sie odnajduje na forum
Ulubiony Alkohol: Ziomka pol na pol z zaprawka kawowa
Status Alkoholowy: Drinker
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 3 razy
Re: talent

Post autor: Harcownik »

@talent, ale masz talent!

przy Twoim CV to nie wiem czy ktoś więcej tu dołączy ;)

i mi się wydaje, że nie zrobisz COŚ tutaj, tylko porządny produkt :)

Cześć i Czołem!

Mod.
Zdania zaczynaj wielką literą.
Ostatnio zmieniony niedziela, 8 wrz 2019, 19:21 przez radius, łącznie zmieniany 2 razy.
"Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa" - Julian Tuwim

Harcownik
30
Posty: 37
Rejestracja: środa, 4 wrz 2019, 09:35
Krótko o sobie: totalny noob - dopiero sie odnajduje na forum
Ulubiony Alkohol: Ziomka pol na pol z zaprawka kawowa
Status Alkoholowy: Drinker
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 3 razy
Re: talent

Post autor: Harcownik »

Do diaska!

https://pl.wikipedia.org/wiki/Interpunkcja

Męczy mnie pisanie polskimi literami, ale jak mus to mus.
"Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa" - Julian Tuwim
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”