Harcownik

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Harcownik
30
Posty: 37
Rejestracja: środa, 4 wrz 2019, 09:35
Krótko o sobie: totalny noob - dopiero sie odnajduje na forum
Ulubiony Alkohol: Ziomka pol na pol z zaprawka kawowa
Status Alkoholowy: Drinker
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Post autor: Harcownik »

Uszanowanie,

Jestem smakoszem wytworu Ziomka, ale zaczął się lenić... wiec nic tylko trzeba wziąć się do roboty - od miesiąca obserwuje forum, niebawem będę męczyc o sprzęt do nauki - to co wiem to teoria zbudowana na naukach kolegi (destylatorze opartym na zimnych palcach) - niedługo odbędzie się mój dziewiczy rejs :D

Piękne forum - jest tu multum informacji, szczególnie takich, których w ogóle nie rozumiem, ale myślę, że zrozumiem - wiec sponsoruje każdemu, którego będe meczyć "tablety na uspokojenie", bo przyjdzie taki czas, ze zacznę męczyc :D

Ogólnie przed południem nie piję, ale inny Ziomek mówi "picie przed południem rumu nie czyni Cię alkoholikiem, czyni Cię Piratem" więc Wasze zdrowie!.
"Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa" - Julian Tuwim
koncentraty wina
Awatar użytkownika

psotamt
1150
Posty: 1185
Rejestracja: niedziela, 19 mar 2017, 20:59
Krótko o sobie: Żałuję tylko, że tak późno zacząłem smakować własne wyroby...
Ulubiony Alkohol: Zbożowy
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podziękowanie: 394 razy
Re: Harcownik

Post autor: psotamt »

Witaj na forum. Czytaj i pilnie ucz się, byś nie popełniał błędów choćby na początku.
Zacznij od przemyślenia co ma być Twoim trunkiem przewodnim a potem dopasuj sprzęt.
O zimnych paluchach to raczej zapomnij :mrgreen:
Powodzenia!
Zabieranie bogatym i dawanie biednym pozbawia jednych i drugich motywacji do pracy.
online
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3834
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: Harcownik

Post autor: Doody »

Witaj i powodzenia życzę :ok:
Pozdrawiam
Darek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”