Robercik82

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Robercik82
5
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 1 wrz 2019, 23:08
Krótko o sobie: Staram się być człowiekiem uczciwym, choć zdarzają się potknięcia. Cenię sobie rodzinę i jestem szczęśliwym mężem wspaniałej żony i Ojcem na razie dwóch wspaniałych synów.
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: Robercik82 »

Witam forumowiczów! Jestem tu po to, by się czegoś nauczyć - interesują mnie wina i to wyłącznie czerwone.
A coś o mnie to jestem zawodowym kierowcą, mam wspaniałą żonę i na razie dwóch synków 6 i 4 lata. Interesuje się Biblią ( jestem osobą chcąca postępować według jej przesłania) z tego też wynika moje zainteresowanie winem czerwonym, które chce przygotowywać na wieczerzę Pańską.
Chyba takiego cudaka to nie mieliście ;)
Robert
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 2 wrz 2019, 01:55 przez wawaldek11, łącznie zmieniany 1 raz.
alembiki
Awatar użytkownika

kmarian
700
Posty: 744
Rejestracja: środa, 26 lut 2014, 19:16
Ulubiony Alkohol: swój
Lokalizacja: Beskid Niski
Podziękował: 94 razy
Otrzymał podziękowanie: 97 razy
Re: Robercik82

Post autor: kmarian »

Witaj Robert.
Cudaków u nas aliści dostatek a i Ciebie na forum serdecznie witam.
Jak sprecyzujesz, Stary czy Nowy Testament jest dla Ciebie Biblią to wiadomo będzie cóż za "ptica" z Ciebie. Bardziej przydatne byłoby podać ogólną lokalizację twojego portu niż preferowaną literaturę, ale i te informację chętnie przyjmujemy.
Zgłębiaj wiedzę, pytaj w potrzebie, doskonal warsztat alkoholi a nam wszystkim będzie lepiej smakowało.

Autor tematu
Robercik82
5
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 1 wrz 2019, 23:08
Krótko o sobie: Staram się być człowiekiem uczciwym, choć zdarzają się potknięcia. Cenię sobie rodzinę i jestem szczęśliwym mężem wspaniałej żony i Ojcem na razie dwóch wspaniałych synów.
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: Lubuskie
Re: Robercik82

Post autor: Robercik82 »

Ok czytam zarówno Stary jak i Nowy Testament ogólnie jestem z ruchu zwanego anabaptyzmem moja lokalizacja to lubuskie.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 2 wrz 2019, 11:14 przez Robercik82, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”