Makar1.

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Makar1
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: sobota, 17 sie 2019, 22:53

Post autor: Makar1 »

Cześć.
Na imię mam Jarek.
Tak nie o tym miało być....
Zarejestrowałem się na tym forum, bo wymyśliłem sobie że popsocę.
Tak więc najpierw poczytałem, później popsociłem na małym szybkowarze z wężykiem silikonowy i chłodnicą.... Waliło to trochę. Następny był deflagmator że słoika - tu było lepiej.... po drugim psoceniu. A teraz sobie wylutowałem coś na kształt pot-stilla, z dokładanymi zimnymi palcami.... Ale o tym w oddzielnym poście w odpowiednim miejscu.
Co lubię...
Lubię robić zdjęcia w technice lightpaintingu, czyli malowania światłem
Lubię również wypić piwko.... Też już pierwsze uwarzyłem... Z brewkita na razie. Cydr również pierwszy różany do butelek.
Co ciekawe.... za wodeczką specjalnie jakoś nie przepadam, ale lubię sam coś robić a mam w rodzinie ludzi którzy to doceniają... Hehe
Także przywitanie za mną :D
alembiki

wawaldek11
2500
Posty: 2914
Rejestracja: niedziela, 14 lis 2010, 22:18
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem, który ma więcej radości z dawania niż z brania.
Ulubiony Alkohol: niepospolity i najlepiej bez banderolki; poszukiwania ciągle trwają...
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Lokalizacja: Puszcza Goleniowska
Podziękował: 159 razy
Otrzymał podziękowanie: 298 razy
Re: Makar1.

Post autor: wawaldek11 »

Witaj i powódzenia! ;)
Pozdrawiam,
Waldek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”