Jaki sterownik do Aabratka

Kłopoty z budową i eksploatacją aparatury, wybór właściwego sprzętu. Podstawowe pytania początkujących.

Autor tematu
bonetti
2
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 31 mar 2019, 16:17

Post autor: bonetti »

Witam wszystkich kolegów po raz pierwszy.Mam pytanko jaki sterownik polecicie do tej kolumny ( regulacja grzania, temperatura i elektrozawory)
Keg 50l, bufor z sądą i wziernikiem, kolumna 63mm, wziernik w kolumnie, głowica z małym jeziorkiem, średnica głowicy 80mm, zasyp w buforze sprężynki miedziane, zasyp w kolumnie sprężynki pryzmatyczne od pilipka, grzałka 2x2kw.
Bardzo proszę o pomoc bo mam mętlik w głowie i nie wiem w którym kierunku iść:(
Zapomniałem jeszcze dodać że keg i kolumna są bardzo dobrze ocieplone, ocieplenie zostało zdjęte tylko do zdjęcia.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony środa, 8 maja 2019, 20:12 przez radius, łącznie zmieniany 1 raz.
promocja

użytkownik usunięty
Re: Jaki sterownik do Aabratka

Post autor: użytkownik usunięty »

Również bym się chętnie dowiedział, miałem właśnie zakładać podobny temat. Ponoć są brane dwie firmy pod rozwagę: Bolecki i Pamel, ale warto się również przyjrzeć innym sterownikom.
Kolego kto Ci robił tą kolumnę, wygląda bardzo fajnie.

Autor tematu
bonetti
2
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 31 mar 2019, 16:17
Re: Jaki sterownik do Aabratka

Post autor: bonetti »

Aparaturę kupiłem na forum ale jeszcze muszę ją trochę zmodyfikować. Co do sterownika rozmawiam z kolegą drgranatt , podsunął mi kilka pomysłów na modyfikacje swojego sprzętu już się za to zabieram jak będzie wszystko gotowe zbuduje pod moją aparaturę sterownik Pozdrawiam :D oczywiście po wykonaniu wszystkich prac zamieszczę zdjęcia

siergiej
30
Posty: 34
Rejestracja: piątek, 15 cze 2012, 21:12
Podziękował: 1 raz
Re: Jaki sterownik do Aabratka

Post autor: siergiej »

Ja polecam sd3 od kuli wcześniej miałem starszą wersję sd2 i też polecam

użytkownik usunięty
Re: Jaki sterownik do Aabratka

Post autor: użytkownik usunięty »

A co myślicie o tym sterowniku, czy ktoś z was go używa?
Robiony jest przez kolegę z sąsiedniego forum. Wygląda przejrzyściej niż Boleckiego i solidniej niż Pamelowskie o kiepskiej jakości.
WP_000245_1.jpg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy i pytania”