emer1979

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
emer1979
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: sobota, 2 mar 2019, 07:49

Post autor: emer1979 »

Witam Wszystkich!
Na początku pragnę powitać wszystkich na tym forum, kolegów i koleżanki. Mieszkam we wschodniej części Lubelszczyzny. Długo już obserwuję te forum i czerpie wiedzę ale czasami chciałbym o coś zapytać albo napisać. Z "kapaniem" mam do czynienia od 2009r. Początki były różne tak jak i sprzęt. Teraz już w mojej ocenie dorobiłem się porządnego sprzętu, choć nie do końca mam go opanowanego. Zajmuję się "kapaniem" bo lubię, sprawia mi to przyjemność. Oczywiście lubię także kosztować. Dużo tego nie ma dwie, trzy psoty rocznie. Tylko na konsumpcję własną i dla znajomych. Ostatniej jesieni ponieważ dużo było jabłek poczyniłem pierwszy raz cydr, porównywałem z wyrobem brata a także oryginalnym cydrem lubelskim i wyszedł bardzo fajny. To by było chyba na razie tyle. Nie jestem pismakiem więc moje posty mogą być trochę kanciaste. Jeszcze raz wszystkich witam i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony sobota, 2 mar 2019, 22:26 przez Qba, łącznie zmieniany 1 raz.
promocja
online
Awatar użytkownika

Qba
700
Posty: 706
Rejestracja: wtorek, 26 sie 2008, 19:17
Krótko o sobie: Mówię mało, myślę dużo, czasem coś odpędzę, czasem coś wypiję.
Ulubiony Alkohol: Wino z własnnej winnicy. Bimber tatusia.
Status Alkoholowy: Winiarz
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podziękowanie: 177 razy
Kontakt:
Re: emer1979

Post autor: Qba »

Witamy na ad!
Alkohole-domowe.com - Przepisy, wiedza, forum
Alkohole-domowe.pl - Zakupy, asortyment, zaopatrzenie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”