Panoramiks_druid

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Panoramiks_druid
10
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 4 gru 2018, 23:03
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Lokalizacja: Okolice Płocka
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Post autor: Panoramiks_druid »

Witam serdecznie,
Mam na imię Mirek, mieszkam na północy Mazowsza w okolicach Płocka. Interesują mnie różne rzeczy; historia świata, ciekawostki, nowinki techniczne, wszelakiej maści tematy związane z naturą - przetwory, potrawy, napoje..., szukam i próbuję robić coś dobrego naturalnego - domowe wecki, sery, jogurty, octy,wędliny z towaru wiadomego mi pochodzenia, nalewki, wina i oczywiście coś mocniejszego... Do tej pory "produkcja" ta opierała się na destylatach owocowych; ortodoksyjnych bez dodatku "buraka" ale też i z dodatkiem powyższego (taki "towar" wykorzystywałem potem do nalewek na tego samego typu owoce). Wszelkie powyższe produkty oczywiście do użytku własnego "dla zdrowotności"..., własnego i całej szeroko pojętej rodziny i wszelkiej maści "krewnych i znajomych królika" bo wieści szybko się rozchodzą i chętnych do degustacji nie brakuje... Od jakiegoś czasu czytam to forum jako gość niezarejestrowany i chyba "zaraziłem się" chęcią rozszerzenia mojego hobby o czysty destylat z "buraka" oraz chciałbym popróbować czegoś ze zbóż ( toż to nasze narodowe dobro więc czemu nie korzystać...? ). Wobec powyższego będę prosił doświadczonych kolegów o rady w różnych tematach; receptur, sprzętu, procesów produkcji itp. , sam ze swojej strony również chętnie podzielę się swoją wiedzą w obszarach lepiej mi znajomych..., mam nadzieje na owocną współpracę...
Pozdrawiam serdecznie
alembiki
Awatar użytkownika

Doody
3500
Posty: 3847
Rejestracja: czwartek, 20 paź 2016, 20:04
Krótko o sobie: Degustator z powołania :-)
Ulubiony Alkohol: DIY
Status Alkoholowy: Producent Domowy
Lokalizacja: południowa Wielkopolska
Podziękował: 283 razy
Otrzymał podziękowanie: 463 razy
Re: Panoramiks_druid

Post autor: Doody »

Witaj Mirku i powodzenia życzę :ok:
Pozdrawiam
Darek

chprzemo
900
Posty: 911
Rejestracja: poniedziałek, 9 wrz 2013, 20:05
Krótko o sobie: Jestem fajnym człowiekiem:)
Status Alkoholowy: Student Bimbrologii
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podziękowanie: 134 razy
Re: Panoramiks_druid

Post autor: chprzemo »

Witaj sąsiedzie :)
"Jeśli życie daje Ci cytrynę poproś o sól i tequilę" (cyt. z filmu Who Am I- polecam)
Awatar użytkownika

JanOkowita
2500
Posty: 2739
Rejestracja: czwartek, 10 lut 2011, 13:56
Krótko o sobie: Parmezan, Ementaler i Roquefort, Duvel i Trappist - to moje nałogi.
Ulubiony Alkohol: Im ciekawszy i starszy tym lepszy.
Status Alkoholowy: Starszy Dziobomocznik
Lokalizacja: PL
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podziękowanie: 432 razy
Kontakt:
Re: Panoramiks_druid

Post autor: JanOkowita »

To co z natury zawsze najlepsze. :klaszcze: :poklon;
Zapraszam do mojego sklepu: https://alkohole-domowe.pl Pokolenie Silver jeszcze daje radę:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”