psotek88

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
Psotek88
5
Posty: 6
Rejestracja: środa, 19 gru 2018, 01:47
Ulubiony Alkohol: Whisky, Bimber ;)
Status Alkoholowy: Amator Domowych Trunków
Podziękował: 2 razy

Post autor: Psotek88 »

Witam szanowną brać destylarską :D Mam na imię Rafał, wyrobem alkoholi interesuje się już od jakiegoś czasu. Mam na koncie kilka win mniej i bardziej udanych. Nalewki różnego rodzaju z gotowego spirytusu. A teraz przyszło zainteresowanie destylacją. Czytam forum już jakiś czas,przyswajam informację i uczę się. Myślę, że przerodzi się to w poważniejsze hobby. Jak na razie swojego sprzętu nie mam. Jestem na etapie zbierania materiałów. Mam za sobą pierwszy raz na pożyczonym sprzęcie od teścia. To chyba na tyle. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wtorek, 1 sty 2019, 02:37 przez manowar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

psotamt
1150
Posty: 1185
Rejestracja: niedziela, 19 mar 2017, 20:59
Krótko o sobie: Żałuję tylko, że tak późno zacząłem smakować własne wyroby...
Ulubiony Alkohol: Zbożowy
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podziękowanie: 394 razy
Re: psotek88

Post autor: psotamt »

Psotek88 pisze:Myślę, że przerodzi się to w poważniejsze hobby.
Więcej niż pewne :D
Powodzenia!
Zabieranie bogatym i dawanie biednym pozbawia jednych i drugich motywacji do pracy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”