mariusz12502

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
mariusz12502
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 3 sty 2012, 17:01
Podziękował: 10 razy

Post autor: mariusz12502 »

Witam wszystkich serdecznie. Zarejestrowany na forum jestem już kilka lat, do tej pory tylko czytałem, ale nadszedł już czas aby się ujawnić. Kilka lat temu robiłem tylko wino i nalewki ( ze sklepowego spirytusu), później miałem jakieś cztery lata przerwy. Jako, że ten rok był obfity w owoce, to obudziła się we mnie stara pasja. Jestem już posiadaczem Aabratka od kolegi Kuli, jak również mam za sobą kilka destylacji owocówek i spirytusu. Dopiero się uczę, ale mam już pewne doświadczenie i plany na przyszłość. Jeszcze raz witam wszystkich forumowiczów i dziękuję za tę kopalnię wiedzy :1st
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 31 gru 2018, 13:43 przez wawaldek11, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

psotamt
1150
Posty: 1185
Rejestracja: niedziela, 19 mar 2017, 20:59
Krótko o sobie: Żałuję tylko, że tak późno zacząłem smakować własne wyroby...
Ulubiony Alkohol: Zbożowy
Status Alkoholowy: Destylator
Lokalizacja: Mazowsze
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podziękowanie: 394 razy
Re: mariusz12502

Post autor: psotamt »

mariusz12502 pisze:Jestem już posiadaczem Aabratka od kolegi Kuli
Toś szczęściarz, bo od zacnego sprzętu zaczynasz.
Na tym uzyskasz tylko dobre smakołyki, czego Ci życzę.
Zabieranie bogatym i dawanie biednym pozbawia jednych i drugich motywacji do pracy.

Autor tematu
mariusz12502
Nowy Członek Forum
Posty: 0
Rejestracja: wtorek, 3 sty 2012, 17:01
Podziękował: 10 razy
Re: mariusz12502

Post autor: mariusz12502 »

Dzięki ;) , ale to nie kwestia szczęścia tylko długiego studiowania forum i nauki od mądrzejszych forumowiczów :respect: . A sprzęt faktycznie jest bardzo zacny. Smakołyki już jakieś mam na swoim koncie choćporażki też, ale nie zniechęcam się tylko weryfikuję błędy i uczę się dalej :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”