maniek2939

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy
Awatar użytkownika

Autor tematu
maniek2939
150
Posty: 172
Rejestracja: niedziela, 30 gru 2018, 10:57
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowanie: 10 razy

Post autor: maniek2939 »

witam kolegów kapaczy :)
nazywam się Marian, przeglądam forum od kilku miesięcy ale dopiero teraz zdecydowałem się zarejestrować. lubię wódkę bo lubię, po co drążyć temat :mrgreen: :mrgreen: ale bimberek wyprodukowany własnoręcznie smakuje bardziej.
Gotowałem na szybkoważe i potstillu ( bez odstojników :odlot: ) bo to zło. obecnie miałem dorobione złącze i gotowałem na kegu 30l i chłodniczce potstill, ale chyba pora na męską przesiadkę a mowa tu o kolumnie.
obecnie przymierzam się do zakupu-skompletowania kolumny i głowicy aabratek, ale o tym w innym temacie.

pozdrawiam wszystkie malinowe nosy :respect: :respect:

Mod.
Kolejny post z takimi błędami wyląduje w koszu.
Ostatnio zmieniony niedziela, 30 gru 2018, 13:49 przez radius, łącznie zmieniany 2 razy.
promocja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”