Hendryk89

Przedstaw się naszej społeczności, napisz kilka słów o sobie, kim jesteś, co robisz i co cię tu sprowadza. Napisz cokolwiek chcesz na swój temat a my Cię radośnie powitamy :)
Regulamin forum
1. Jako temat wpisz tylko swój NICK :)

2. Przedstaw się pozostałym członkom forum, napisz co lubisz robić czym się interesujesz, co Cię tu sprowadza i jaki alkohol najbardziej lubisz produkować:) Tutaj możecie pisać o sobie dosłownie wszystko na co macie ochotę.

3. Jeśli masz zamiar tylko napisać np. "Witam, nazywam się .... " to daruj sobie.

4. Multikonta - kasujemy i banujemy

Autor tematu
Hendryk89
1
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 23 wrz 2018, 09:03

Post autor: Hendryk89 »

Witajcie!
Mam na imię Przemek i mieszkam w Koszalinie. W tym roku dostałem od Mamci trochę ciemnych winogron (jakieś 20 kg). Miały być z przeznaczeniem na soki, jednak coś mnie podkusiło, aby zrobić wino :D. Zainwestowałem w aparaturę i tak od wtorku 18.09. wino sobie pracuje.
Moja kobita nastawiła dodatkowo nalewkę z winogron i takim sposobem starczyło nam winogron na ledwo 2 słoiki soku :D.
W każdym razie nie żałuję i nie mogę się doczekać co z tego wyjdzie.
Z racji tego, że to moje pierwsze wino, niebawem będę potrzebował od Was pomocy ;).

Serdecznie pozdrawiam wszystkich
promocja

Robert09
100
Posty: 145
Rejestracja: piątek, 21 wrz 2018, 11:39
Podziękował: 24 razy
Otrzymał podziękowanie: 8 razy
Re: Hendryk89

Post autor: Robert09 »

Cześć Hendryk. Ja też co roku robiłem soki z winogron. W tym roku postanowiłem zrobić winko, już drugi dzień pracuje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj Się!”